Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Post Eryudes Gm sizi Mahkemeye Vereceğim

GM ERYUDES' EN Sevdiğim GM' İDİNİZ HANGİ HAKLA Banned yedim daha öğlen girmiştim hesabıma Hayatımda k0xp makro tpt Kullanmadım Gerekirse Savcılığa suç duyurusunda sizi mahkemeye sevk ettircem bu nedir arkadaş k0xp açmadım etmedim boşu boşuna ban atıyorsunuz. oyun sizin yüzünüzden ne hale geldi. NOT:Hayatımda Kosp makro TPT kullanmadım @Eryudes
    Last edited by SummerLife06; 03-10-2020 at 03:41 PM. Reason: düzen112

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SummerLife06 View Post
    EN Sevdiğim GM' İDİNİZ HANGİ HAKLA Banned yedim daha öğlen girmiştim hesabıma Hayatımda k0xp makro tpt Kullanmadım Gerekirse Savcılığa suç duyurusunda sizi mahkemeye sevk ettircem bu nedir arkadaş k0xp açmadım etmedim boşu boşuna ban atıyorsunuz. oyun sizin yüzünüzden ne hale geldi. NOT:Hayatımda Kosp makro TPT kullanmadım birdaha uyarıyorum sizi GM BEY Banı Açmazsanız Dava için Ankarada Tek' tek hesabını vereceksiniz hesabın AKSİ TAKTİRDE Ankaradan Dava açacağım bilginize.

https://i.hizliresim.com/FfM3p0.jpg[/IMG]
    Premium son gunu bani yemeniz manidar olmus biraz.
    Konuya gelirsek muhtemelen bir ihlalde bulunmus olabilirsiniz veya partydeyken baska biri kullanmistir ama farkinda degilsinizdir sadece belki sizi rapor eden kisi 3 ay once acti konuyu ama bu gun islem gormus ve hesap kapatilmis.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post
    Premium son gunu bani yemeniz manidar olmus biraz.
    Konuya gelirsek muhtemelen bir ihlalde bulunmus olabilirsiniz veya partydeyken baska biri kullanmistir ama farkinda degilsinizdir sadece belki sizi rapor eden kisi 3 ay once acti konuyu ama bu gun islem gormus ve hesap kapatilmis.
    ban yendiğinde hep premiumun son günü yazar zaten yine her şeyi bildiğini sanan hiçbir şey bilmeyen bir kişi daha ...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hayır beyendi Hesapta Premium bile kullanmadım sadece Kaoslara giriş yapıyodum Klavye Modeli A4 Tech Km-720 hiç bir şekilde ne makro ne tpt ne pedal klavyesi bu Boşu boşuna bu Gm bana' banned attı açmazsa eğer ikazıma Rağmen Mahkemeye vereceğim Bu Gm'yi

Junior Member
    aynı banı bıraz once bende yedım kardesım gecmıs olsun

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bilet göndermek için Npoint yok halkı bile soyuyorsunuz sürekli ticket attırarak eğer bu gm bannedimi açmazsa Mahkemeye Suç Duyurusunda bulunacağım.
    Kılavye Modelim: A4 TECH KM -720 Modeli sadece ckaoslara giriyordum Ne k0xp kullandım ne tpt nede pedal

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by okandaldandala View Post
    ban yendiğinde hep premiumun son günü yazar zaten yine her şeyi bildiğini sanan hiçbir şey bilmeyen bir kişi daha ...
    Hic ban yemedigim icin olabilir super zekali arkadasim sanirim senin baya mazin var ban olaylari ile ilgile anliyorum seni devam et boyle

Abi şakamı bu ya 83 pri aldım 5 gün oldu ınt pri yaptım helis bile acık degil gece pazar kurudm sabah kalktım dc yemiş işe gittim geldim gireyim dedim tpt diyor dalga geçiyorlar sanki

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post
    Hic ban yemedigim icin olabilir super zekali arkadasim sanirim senin baya mazin var ban olaylari ile ilgile anliyorum seni devam et boyle
    ohaa bütün sırrı bozduun

Tags for this Thread