Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: Draki tower

Senior Member
    çok güzel bir noktaya temas etmişsin @membawarrior kesinlikle serzenişini ve hakkını savunmanı mantıklı buluyorum. Kimsenin görevini hatırlatmak bize düşmez yanlış anlaşılmasın fakat adaletin olmadığı yerde huzurlu bir oyun ortamı olmaz.

Burada yapılması gereken en basit hareket GM arkadaşlar sahip olduğu imkanlar ile bu rekor yapan oyuncuların itemlerini inceliyecekler önce daha sonra aynı şekilde bir hesap yaratarak defacalarca drakide deneyecekler böyle bir record yapılıyormu diye böylece kimin ne olduğu çok rahat anlaşılır.

Konuyu açan arkadaşımızın " her ay 300 tl civarı size kira öder gibi para ödüyorum." söylemi var. Globelleşen dünyada tabiri caizse ekmeğin aslanın ağzında olduğu şu zamanlarda böyle bir müşteriyi kaybetmek ve üzmek bence çok büyük bir sorumsuzluk. Uzun yıllar kurumsal firma çalışanı olarak sadık müşteri bizim işimizin veli nimetidir ve gözümüz gibi bakarız.
    Umarim mağduriyetiniz düzelir ve bu oyunun biz oyunculara karşı sorumluluğu var para vererek oynuyoruz.
    Sağlıklı günler..

Senior Member
    herkes sanıyorki gmler ilgisiz koxperlar cirit atıyor drakide. koxperlar ranka giremez anca oto char açıp yeşil kutuyu wb leri alır çıkar. eminim o okçuların bildiği ama sizin bilmediğiniz bir sürü taktik vardır draki için. çünkü doğru reportlanan birinin banlanmama ihtimali yok nerdeyse. çoğu konuda desteklenmez ama koxperları yıldırmak konusunda çok başarılı bu gmler.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Rosetta'da 69 level Base çarıyla 7.30 süre yapan kişi vardı, 83 level çarıyla da 6 dakikaları görüyorum yazmıştı. Geçmiş Draki konularını araştırırsanız bulabilirsiniz. Bence Draki'de nasıl daha iyi süre yapabilirim diye kendinizi geliştirmeye bakın.

Junior Member
    İlk olarak 4k atağı olan bir ''archer'' karakterine sahip olduğunuzu söylediğinizi görüyorum. İlk odaları hızlı geçemediğinizi varsayıyorum.Oradaki hız sıralamayı belirliyor. Bu arada areste 5k ataklı rogue ile 5:45 ve 6:20 arasında yapmaktaydım.(+10wf full 3 takı seti vs) Siz diyorsunuz ki 7k ap ile max 7.30 yapabilirsiniz. Eğer ki düzgün bir şekilde skill kaçırmadan, drakideki yaratılların yerlerini bilerek saldırı yapabilirseniz 7.45 gibi bir süreyi rahatlıkla yapabileceğinizi düşünmekteyim.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Draki de item olacak tamamda zamanlama cok onemli.

Neyin nerede cıkacağı nasıl atack yapacagın hamleler.

Drakiyi bilmeden yorum yapan item babalarına gülüyorum burada.
    JustInTime