Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30

Thread: Ardream Oneri

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    bence oyundan ardream kalkmalı ve cz büyütülmeli
    bu ardream sana ne eyledi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ardream savaşının kaldırılması bir bakıma iyi oldu diyebilirim çünkü o savaş yıllardan beri selamlaşma savaşı olmuştu. Ardream savaş komutanları savaş boyunca sadece bütün oyuna selam gönderiyordu. Savaşın içeriği zaten kısırdı, amacı olmayan bir etkinlikti.

Konuda bunların maddi nedenlerden dolayı olduğunu yazanlar olmuş ama genel olarak Ardream ve Base haritalarını ele alırsanız bana göre Cz'deki pk'yı bölmekten başka bir işe yaramayan haritalardı. Oyundaki genel tablo yine bana göre şu şekildedir, cz'de o günü kötü geçirenler hemen yan karakterlerine geçerek base veya ardream'da tutunmaya çalışırlar. Bunu ne yazık ki çok kesilen oyuncuların geneli yapmaktadır.

Eskiye baktığımızda Ardream, Base ve Cz vardı ve genel olarak hepsi 5-10 oyuncu ile dönüyordu. Sadece prime time zamanları cz kalabalık oluyordu, bunun haricinde sabaha karşı nerdeyse hepsi boşalıyordu. Base haritasının bazı sunucularda kapatılması, Ardream'a olan ilginin düşmesi CZ'yi canlandırdı ve bana göre böylesi daha güzel oldu. Emeğin en büyüğü CZ'dedir. Sonuçta Ardream ve Base haritasında nasıl free2play oynayabiliyorsanız Cz'de de oynayabiliyorsunuz.
    Last edited by ScORp_LiON; 03-08-2020 at 09:00 AM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Ardream farm slotlarına düzenleme gelmesi gerekiyor. Pk alanı değil farm yuvası.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ardream savaşının kaldırılması bir bakıma iyi oldu diyebilirim çünkü o savaş yıllardan beri selamlaşma savaşı olmuştu. Ardream savaş komutanları savaş boyunca sadece bütün oyuna selam gönderiyordu. Savaşın içeriği zaten kısırdı, amacı olmayan bir etkinlikti.

Konuda bunların maddi nedenlerden dolayı olduğunu yazanlar olmuş ama genel olarak Ardream ve Base haritalarını ele alırsanız bana göre Cz'deki pk'yı bölmekten başka bir işe yaramayan haritalardı. Oyundaki genel tablo yine bana göre şu şekildedir, cz'de o günü kötü geçirenler hemen yan karakterlerine geçerek base veya ardream'da tutunmaya çalışırlar. Bunu ne yazık ki çok kesilen oyuncuların geneli yapmaktadır.

Eskiye baktığımızda Ardream, Base ve Cz vardı ve genel olarak hepsi 5-10 oyuncu ile dönüyordu. Sadece prime time zamanları cz kalabalık oluyordu, bunun haricinde sabaha karşı nerdeyse hepsi boşalıyordu. Base haritasının bazı sunucularda kapatılması, Ardream'a olan ilginin düşmesi CZ'yi canlandırdı ve bana göre böylesi daha güzel oldu. Emeğin en büyüğü CZ'dedir. Sonuçta Ardream ve Base haritasında nasıl free2play oynayabiliyorsanız Cz'de de oynayabiliyorsunuz.
    Dediklerinize katildigim bazi noktalar var ama tutunamayanlarin gitmesi biraz yanlis oluyor cunku bizim Ardream oynama amacimiz o degil. Kimisi map in kucuk olusunu seviyor, kimisi skillerrin azliginin, kimisi daha rahat char acip kasabilip her job u deneyebildigi icin. CZ deki pk yi bolen Ardream veya Base degil, tamamen CZ de ki insanlarin farm veya prestij ugruna yaptigi anlasmalardir.

Kisaca;
    Map in bir sucu yok sayin Scorp_Lion, az canlandirmayi deneseniz. Cem Yilmaz'in dedigi gibi "Azcik da biz gulelim"

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by StrikerGO View Post
    Ardream farm slotlarına düzenleme gelmesi gerekiyor. Pk alanı değil farm yuvası.
    %100 haklı. Diez'de 10 FP, 10 Chitin set, 10 IB, ROF 3,SE 3 gibi itemlerle PK ile zerre alakası olmayıp 7 günde 500-600 BUS-BES kastım diyenler var. CZ'de en umulmadık anda en sote yerde bile darlama olabiliyo. Ardream'da 5 Human 5 Karus var. Hiçbiri birbirini ellemiyor. Ellese de NTS yerine aynı gün içinde 59 level karşı ırk yapıp farmına devam ediyor. Es kaza darlamaya gelen bi adam zaten solo geliyor. CZ'de de solo takılan yok mu? Var. Ama çoğu zaman partiler basıyor slotları. Ardream'da öyle değil ki. Boss event derken neyi kastettin? Bomboş Ardream'da CS bosslarını tüm gün solo kesebiliyosunuz zaten. Gelin CZ'de Lupus'tan bi 2.5k damage yiyin de görün.

Junior Member
    Ben Cz oynayamiyorum çünkü çok fazla skil var karakterlerde. Cz karakterimi kontrol ederken çok zorlaniyorum. Ayrıca Cz de item farkı da çok etkilemekte iken ardream da bu fark aşırı derecede değil. Ardream ya da Base lütfen birine el atın artık...

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    %100 haklı. Diez'de 10 FP, 10 Chitin set, 10 IB, ROF 3,SE 3 gibi itemlerle PK ile zerre alakası olmayıp 7 günde 500-600 BUS-BES kastım diyenler var. CZ'de en umulmadık anda en sote yerde bile darlama olabiliyo. Ardream'da 5 Human 5 Karus var. Hiçbiri birbirini ellemiyor. Ellese de NTS yerine aynı gün içinde 59 level karşı ırk yapıp farmına devam ediyor. Es kaza darlamaya gelen bi adam zaten solo geliyor. CZ'de de solo takılan yok mu? Var. Ama çoğu zaman partiler basıyor slotları. Ardream'da öyle değil ki. Boss event derken neyi kastettin? Bomboş Ardream'da CS bosslarını tüm gün solo kesebiliyosunuz zaten. Gelin CZ'de Lupus'tan bi 2.5k damage yiyin de görün.
    Bazi yayin gunlerinde yeni serverlara CZ de boss event yapildi. Aynisi ardreamde yapilsa cok guzel olurdu. Ama tum map e degilde sadece monument ve cevresine gibi. 10 tane lobo 10 tane atilla 10 tane acer 10 tane lupus vs vs atilsa oada hem pk doner hem oynayici sayisi artar. CZ de troll slotlari 1 e dusurulup 1 tane boro slotu koyulsa 3 lu ardreamde pek gormedigimiz warrior job u ortaya cikar. O slotta kasmak icin CZ den adamlar iner. Pk baslar. Millet item alir kutu almak icin. COK AMA COK GUZEL OLUR

Senior Member
    sadece asas ağırlıklı bir map ve şuan sadece farmcı yuvası pknın zerresi dönmüyor inşallah en yakında zamanda rlb gibi aynı kaderi paylaşır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    sadece asas ağırlıklı bir map ve şuan sadece farmcı yuvası pknın zerresi dönmüyor inşallah en yakında zamanda rlb gibi aynı kaderi paylaşır.
    Destan ardreame bi gel kanka

Senior Member
    Quote Originally Posted by AOTTWiTCH View Post
    Destan ardreame bi gel kanka
    3 tane troll 3 tane deru kesmek için giriştiğiniz mücadele pk değil kardeşim sizde biliyorsunuz durumu veya diğer classların ardreamdaki sıkıntısını oraya gel buraya gel ile olacak şeyler değil