Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Town kapısından çıkınca wormler vardı ya .........
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

Senior Member
    şu başlığı görünce içi kıpır kıpır olan birtek ben miyim? hangimiz özlemedik ki. bu oyunla büyüdüm ben resmen. 22 yaşındayım 1299 patchden beri oynuyorum. 3 server varken 3. servere giremiyoduk şimdi tek tık tek server olmasına rağmen. eğer yönetici arkadaşlar eskiden neden böyleydi şimdi neden böyle diye bi araştırma yaparlarsa eminim eski maplere dönerler neyse bizim ki sadece hayal. tabi inşallah olur

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    moradon büyüdü npcler için uygun map ayarlayamazlar eski moradonu bir çok npc iç içe kalır ama eski moradon ve 30 lvlde civciv patlaması harikaydı 500k ıcın cok çar kastık

Senior Member lDAG0O's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Harika olur.Keşke seçenekler olsa.Çoğu eski player Utc skini ile oynamak istemiyor ve böylesine geçmişi sağlam ve büyük bir oyun opsiyonel grafik seçenekleri sunabilmeli...Mesela ben 10'lu skill barı sevmiyorum ve bu skinden hemen bir önceki skin ve yazı fontu gayet iyi idi.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Eski NPC lerde bug olabilir, eklenmesi doğru olmaz Ama mümkünse neden olmasın ^^
    Bilgi en büyük güçtür

her yeni gelen patch de oyundan soğuyanların sayısı arttı.Sadece 80 patchi geldiğinde iyi olmuştu ctrl minnorcüler hp potla vs atmaya başlamıştı :P

Registered Users
    Teknik olarak olaya yaklaşırsak,

-Client için Data ve Zones patchlerini hazırla
    -NPC düzenini oluştur (o döneme göre sonradan eklenen birçok NPC var)
    -Yaratıkların koordinatlarını yeniden oluştur,yerlerine yerleştir
    -SMD denilen 3D oyun dosyasının old Moradon versiyonunu hazırla (MAP için geçerli)

Bu yukarıdakiler yapımcı firmanın yapacağı işler.Tabi bunun bir de yayıncı firma tarafından iletilip,kabul edilip edilmeyeceği ihtimali var.Benim bakış açımdan böyle bir zorluk çıkıyor ortaya