Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Dc ve Lag Sorunu

Merhabalar,
    Geçen günlerde bilgilendirdiğiniz sizden kaynaklı internet bağlantı sorunu giderildi mi? Ben hala erişimde sorunlar yaşıyorum. Girdiğim anda dc oluyorum ya da oynanmayacak kadar lag oluşuyor. Oyundan gerçekten soğudum son birkaç gündür. Durum hakkındaki gelişmelerden bahsedebilir misiniz? Tarih veremeyebilirsiniz belki fakat sürecin ne kadar süreceği üzerine tahmininizi söylebilirsiniz en azından. Uzun bir süreçten bahsediyorsanız oynayamayı bırakacağım bir süre.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Veri merkezi kaynaklı bir kaç gün sorun yaşanmıştı şu an için bir sorun bulunmamaktadır.Bazı sunucularda aşırı yoğunluktan lag gibi durumlar ara ara olabilir ancak genel bir sorun yoktur.

Junior Member
    Tamamdır teşekkür ettim

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Veri merkezi kaynaklı bir kaç gün sorun yaşanmıştı şu an için bir sorun bulunmamaktadır.Bazı sunucularda aşırı yoğunluktan lag gibi durumlar ara ara olabilir ancak genel bir sorun yoktur.
    Evet bazı sunucularda aşırı lag oluyor. dün sirius 3 de jr girdim . herkesde aşırı bir lag vardı. 3-4 saniyelik bir lag . adamlarla yarım saat pk attık içerde hemde bu laglı haliyle. neden sunucularda lag olmaması için bir çözüm üretmiyorsunuz. oyuncuların oyundan aldıkları keyfi minimuma indirgemeye çalışıyorsunuz. bu kadar oyuncu bu oyuna para harcıyor ama karşılığında hala laglı bir oyun oynuyoruz.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem