Results 1 to 5 of 5

Genaratörün sırrını çözmüş olabilir miyim?

Belki de kafamda kurguladığım bir olaydır. Bilemiyorum.

Genaratör saatlik silver gem kodluyor veya günlük veya kar zarar durumuna göre.

Random şekilde örneğin

1.silver gem shell
    2.silvergem raptor
    3.xxx
    4.xxx
    5.xxx
    6. SOS
    7.Shell

Gem kırmak isteyen kişi bu kodlamayla 10 adet silver gem aldığında kesinlikle sos çıkarıyor. İşte Ks olayıda burada başlıyor örneğin silver gem kıran birisi 5.silver gemi kırdıktan sonrası birisi 6.silver gemi kırarsa (sos olan) sosu alıp gidiyor.

Bu mantıkla Her gem fragment kutudan(En azından silver+avarice+jea) 20 şer tane alıp kırmak, kar ettiğin zaman durmak daha mantıklı geliyor. mesela 7. silverdan atarsa duracaksın.Ancak buna ayıracak bütcem şuanlık yok. En kısa zamanda denemek istiyorum elbette. Şimdilik bununla yetindim umarım sizlere daha faydalı içerikler çıkarabilirim.

Banned
    her kutu ve gemin kendine ait şansları var keşke bu oyun hakkında video yaparken oyunun detaylarını bilerek yapsanız.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tamam merak ettik tıkladık milyonlarca izlenip vergi rekortmeni oldun tebrikler.

Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    her kutu ve gemin kendine ait şansları var keşke bu oyun hakkında video yaparken oyunun detaylarını bilerek yapsanız.
    emin misin böyle olduğuna? Gerçekten son zamanlarda çok dikkat ediyorum birileri gem kırmadan başkaları kırmıyor ne zaman birisi iyi kötü drop alsa hemen koşarak kırmaya geliyorlar ?

Member IfItsNotBoeingIamNotGoing's Avatar
    Nickname
    Alaric
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    İzlerken kanser oldum