Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Farm Yapan Magelerin Rpr si Hakkında!

Farm Yapan Magelerin Rpr Si Gelse Bile Damageleri Düşmüyor Buna Çözüm Bulmak Gerekli. Gereğinin Yapılmasını İstiyorum.

Warrior, Priest ,Rogue , Kurian Nasıl Genie deyken Genie hummer Kullanıyorsa Magelerin de Kullanması Gerekli. Bur da Haksız Rekabet Söz Konusu.
    Last edited by Shumenle; 03-04-2020 at 04:06 AM.

Senior Member
    Damage düşüyor ama

düşüyor fakat 2k damage 1800 düşüyor cok fark yok

bunu düzeltebilmeleri için mageyi bastan yazmaları gerekiyor. diğer joblar elindeki iteme ve itemin durumuna göre güç kazanırken mage istediği kadar elit item dizsin 3 asagı 5 yukarı aynı damage oluyor. forumda biraz dolasırsan magelerin bununla ilgili bircok konusu var sonucta wood staffla bookun aynı damage ürettiği ortamda rprsi gelmiş itemin neredeyse aynı damageyi üretiyor olması evet haksız rekabet ama sizin için değil mageler için

Senior Member
    Ruahue isimli int bp silahının rprsi geldiği zaman atack düşmüyordu sonradan düzelttiler, int bpde düzeltilen şey magede de düzeltilmelidir.

Her slotta genieli mage partyler var önlem olarak diğer joblarda olduğu gibi staff patlayınca atacklar düşürülmeli.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Shumenle View Post
    Farm Yapan Magelerin Rpr Si Gelse Bile Damageleri Düşmüyor Buna Çözüm Bulmak Gerekli. Gereğinin Yapılmasını İstiyorum.

Warrior, Priest ,Rogue , Kurian Nasıl Genie deyken Genie hummer Kullanıyorsa Magelerin de Kullanması Gerekli. Bur da Haksız Rekabet Söz Konusu.
    Bence sen düzeltilmesi gerekeni yanlış yerde arıyorsun. O stafın yanmasıyla ilgili bir durum değil stafı çıkardığında da aynı damageyi çok az bir azalmayla atarsın.

Düzeltilmesi gereken magenin stafının bir boka yaramaması hususudur. Ağlayacağım derken magenin bir sıkıntısını daha dile getirdiğin için tşk.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Hakikaten magelerin damagesi abuk sabuk bi ara heves edip 9 elixir almistim baktim bazen 7 elixirin fazla vurdugu oluyor 10 dk icinde 1gb altina verdim sinirimden

Senior Member
    Silahın rpr si patladığında silahın hiçbir özelliğini kullanamıyorsunuz, attack ve fire vs damagesini yani. Mage daha çok damagelerin bonusuna göre attack yapar diğer joplar gibi silahın attack damagesine göre değil. Eğer bunun sorun olduğunu düşünüyorsanız mage değil de aksine diğer jobların çok düşen attackları arttırılmaları daha mantıklı olur ama böyle bir şey de olmayacağını adınız kadar emin bir şekilde bilmeniz lazım.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    evet. paramunda genie ile kasarken farketmiştim.
    fazla bir değişiklik olmuyor. yanık staf ile devam edebiliyorsun.

Senior Member
    Durum öyle değil , mage staf takınca da diğer joblara göre damagesi çok komik düzeyde arttığı için stafı yanınca da diğer joblardaki kadar değişiklik olmuyor ... İnsanı mageden soğuttular yemin ederim .