Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member Aura7's Avatar
    Nickname
    Aura
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    VataN
    Race
    El-Morad

Arrow Hacker Account IP Match Sorunu..

26.02.2020 de Sirius'da JR bittikten sonra itemlerimi bankaya atıp
    yan karakterime girmek istedim ve girmek istediğimde oyunda Start yoktu malum zaman oyun'da sürekli startın gittiği ve Sürekli dc olduğumuz gün oluyor bu olay... daha sonra yaklaşık
    2 saat sonra Saat 00:00'yi geçtikten sonra yani 27.02.2020 Start geldi ve Ardream oynadığım karakterime girdim.. İlk 30 dakika
    Ardream'de oynadık sonra maradon'a geçtiğimde 2-3 dakika sonra charım DC oldu DC olduktan sonra tekrar tekrar charıma girmek istedim char oyuna girdikten hemen sonra DC atmaya devam etti 5-6 sefer bu sürdü.. Tekrar giriş yapmak istediğimde ekranıma " Hacker Account IP Match " yazan bir yazı geldi..
    Arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre hacklenecek olmasına karşı alınan bir önlemmiş ama attığım Ticket'dan sonra hesabım açılmadı..

Gelen Yanıt : Yapılan incelemelerde hesabınızın hacker hesaplar ile aynı ipler den giriş yaptığı görülmüş olmasıymış..

Ne zaman giriş yapılmış kaç kere giriş yapılmış'ki beni Hecker olarak gösterip hesabımı kapatıyorsunuz bunca emek harcadığım oyunda bu kadar kolaymı hesabımı süresiz olarak kapatmak... Sabit giriş yaptığım IP'im belli değilmi..

Hacker hesaplar ile aynı ip den giriş yaptığınız için hesabınızın kapatıldığını görebilirsiniz." Diyorsunuz o zaman benim hesabım'da tehlike altına girmiş olmuyor'mu.. Benim karakterimi soymak için girmişler hesabıma o halde önlem için ban atıyorsunuz sonra açılmıyor lütfen yardım edin.
    Last edited by Aura7; 03-01-2020 at 03:31 AM.

Banned
    aynı IP ile çalışan birden çok hesabınız olduğunu düşünüyorum. 1 tanesi TPT tarafından kullanılıyor. Sanırım.

*üzgünüm kötü türkçe çünkü google çevirmen kullanıyorum.

Nickname
    Aura
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    VataN
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KevStark View Post
    aynı IP ile çalışan birden çok hesabınız olduğunu düşünüyorum. 1 tanesi TPT tarafından kullanılıyor. Sanırım.

*üzgünüm kötü türkçe çünkü google çevirmen kullanıyorum.
    Discord ve TS'den başka bir şey kullanmıyorum Bilgisayarımda.

Belliki farklı bir IP üzerinden hesabıma giriş yapılmış sabit IP'im gözüküyordur.. Hecker'lar tarafından ben mağdur olmuş durumundayım..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Aura7 View Post
    26.02.2020 de Sirius'da JR bittikten sonra itemlerimi bankaya atıp
    yan karakterime girmek istedim ve girmek istediğimde oyunda Start yoktu malum zaman oyun'da sürekli startın gittiği ve Sürekli dc olduğumuz gün oluyor bu olay... daha sonra yaklaşık
    2 saat sonra Saat 00:00'yi geçtikten sonra yani 27.02.2020 Start geldi ve Ardream oynadığım karakterime girdim.. İlk 30 dakika
    Ardream'de oynadık sonra maradon'a geçtiğimde 2-3 dakika sonra charım DC oldu DC olduktan sonra tekrar tekrar charıma girmek istedim char oyuna girdikten hemen sonra DC atmaya devam etti 5-6 sefer bu sürdü.. Tekrar giriş yapmak istediğimde ekranıma " Hacker Account IP Match " yazan bir yazı geldi..
    Arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre hacklenecek olmasına karşı alınan bir önlemmiş ama attığım Ticket'dan sonra hesabım açılmadı..

Gelen Yanıt : Yapılan incelemelerde hesabınızın hacker hesaplar ile aynı ipler den giriş yaptığı görülmüş olmasıymış..

Ne zaman giriş yapılmış kaç kere giriş yapılmış'ki beni Hecker olarak gösterip hesabımı kapatıyorsunuz bunca emek harcadığım oyunda bu kadar kolaymı hesabımı süresiz olarak kapatmak... Sabit giriş yaptığım IP'im belli değilmi..

Hacker hesaplar ile aynı ip den giriş yaptığınız için hesabınızın kapatıldığını görebilirsiniz." Diyorsunuz o zaman benim hesabım'da tehlike altına girmiş olmuyor'mu.. Benim karakterimi soymak için girmişler hesabıma o halde önlem için ban atıyorsunuz sonra açılmıyor lütfen yardım edin.
    vallahi kardeşim.
    şuan mağdur durumda olan sensin
    yanında bizzat izledim oyuna girip dc olup sonradan böyle olması tuhaf koruma gibi geldi bana
    ogün dcdede bahsetmiştim zaten
    gereğini yapacaklarından şüphe duymayalım.
    Eğer hacker senin karakteri soymak amaçlı girip hesabın banlanıyorsa önlem için
    neden açılmıyor saçmalık.

Junior Member
    I believe his ban is unjust like he mentions in Turkish he is actually a victim, not an assailant. His account should of went into protective mode and after that, the ban should have been removed. I know my friend Aura7 is a good person with no bad intentions, we need people like him to keep on playing this game, unjust actions like in this situation can discourage players from playing the game, I myself, for example, could have been in his situation, where an unjust ban would completely force me to stop playing, we have to face the fact that this game is not attracting new players, we must help the current players to keep playing for the success of the game.

with best regards, and thank you for your time
    Sincerely
    A concerned karus citizen.

Nickname
    Aura
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    VataN
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ata341734 View Post
    vallahi kardeşim.
    şuan mağdur durumda olan sensin
    yanında bizzat izledim oyuna girip dc olup sonradan böyle olması tuhaf koruma gibi geldi bana
    ogün dcdede bahsetmiştim zaten
    gereğini yapacaklarından şüphe duymayalım.
    Eğer hacker senin karakteri soymak amaçlı girip hesabın banlanıyorsa önlem için
    neden açılmıyor saçmalık.
    Sürekli DC üstüne DC oldum o gece ve sonra bir daha giremedim sorun çözülür inşallah.

Şimdi Superonline statik ip fiyatına baktımda maalesef 25 lira olmuş.

Nickname
    Aura
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    VataN
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn View Post
    Eğer gerçekten suçsuzsan iss'nin ip havuzundan kaynaklanıyor, 10 lira fazla verip sahip ip'ye geçmek lazım.
    Herkes tanır bilir beni artık şu saatten sonra sabit ip ye geçsem'de hesabım kapatıldı ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım anlam veremiyorum

Nickname
    Aura
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    VataN
    Race
    El-Morad
    Oyuncu mahkemesine nasıl başvurabilirim hesabım hala kapalı

arkaaşlar merhaba oyunu uzun zaman ara verdim ve şimdi bu pandemi sürecinde oyuna geri başlamak istedim ama hacker account yazıyor siteye ticket atttım çarı açtıgınız tarih bilgisi yanlış yardımcı olamıyoruz diyorlar bu bilgileri kimse not almıyordur hangi gün açtıgını falan bu bilgilere nerden ulaşabiliriz yardımcı olabilecek biri varmı oyunu bıraktıgımda böyle bir sorun yoktu