Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 21kenan33 View Post
    çok ilgili olduğunuz için size bir soru sormak istedim launcher dolmuyor start gelmiyor bekliyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Selam,

Probleminiz devam ediyor mu?

Junior Member
    Benim devam ediyor. Oyunu indirdim yükledim hiç bi sorun yok. pacht atmıyor öyle bekliyor. DNS değiştirdim falan hiç bisey olmadı lütfen yardımcı olun..

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by NaRKoZzZ45 View Post
    Benim devam ediyor. Oyunu indirdim yükledim hiç bi sorun yok. pacht atmıyor öyle bekliyor. DNS değiştirdim falan hiç bisey olmadı lütfen yardımcı olun..
    Oyunu kalıntısı kalmayacak şekilde(kurulum dosyaları vb. dahil) kaldırdıktan sonra alternatif link üzerinden temiz bir kurulum yaparak deneme yapar mısınız?

Alternatif İndirme Linki v2358

Junior Member
    Merhaba
    Benim de xingcode dolduktan sonra oyun açılmayıp tepki vermiyor. Dep'i tamamen kapattım ama dep kapalıyken kgnightonline.exe hata veriyor dep kapalı diye yabancı birşey yazıyor. Dep'i açıp laucher.exe ekleyebiliyorum fakat knightonline.exe dosyasını ekleyemiyorum. Bu program için dep'i kapatamazsınız dep açık kalmalı diye uyarı veriyor. Ne yaptıysam ne kadar araştırdıysam hiç bir şekilde oyunu açamıyorum. Uzun süredir oynuyordum bir kaç gün öncesi bu sorun oluştu ve girmiyor artık. Oyunu 2 kez kaldırıp kurdum yemedi. Başka bir fikri olan var mı format haric

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Asede1984 View Post
    Merhaba
    Benim de xingcode dolduktan sonra oyun açılmayıp tepki vermiyor. Dep'i tamamen kapattım ama dep kapalıyken kgnightonline.exe hata veriyor dep kapalı diye yabancı birşey yazıyor. Dep'i açıp laucher.exe ekleyebiliyorum fakat knightonline.exe dosyasını ekleyemiyorum. Bu program için dep'i kapatamazsınız dep açık kalmalı diye uyarı veriyor. Ne yaptıysam ne kadar araştırdıysam hiç bir şekilde oyunu açamıyorum. Uzun süredir oynuyordum bir kaç gün öncesi bu sorun oluştu ve girmiyor artık. Oyunu 2 kez kaldırıp kurdum yemedi. Başka bir fikri olan var mı format haric
    Merhabalar,

DEP mutlaka açık olmalı. Oyunun yamasını 2-3 rakam geri aldıktan sonra, tekrar yamayı yükleyecektir ve knightonline.exe geri gelecektir.

Virüs ve tehdit koruma ayarları > Ayarları yönet
    Dışlamalar > Dışarıda bırakılanları ekle veya kaldır > Bir dışlama ekle > Dosya + Klasör

Bu yönlendirmeler ile Knight Online klasörünü ve exe dosyasını ekleyebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

DEP mutlaka açık olmalı. Oyunun yamasını 2-3 rakam geri aldıktan sonra, tekrar yamayı yükleyecektir ve knightonline.exe geri gelecektir.

Dışlamalar > Dışarıda bırakılanları ekle veya kaldır > Bir dışlama ekle > Dosya + Klasör

Bu yönlendirmeler ile Knight Online klasörünü ve exe dosyasını ekleyebilirsiniz.
    bunu yaptım şimdi klasörü ve louncher ile knightonline.exe'yi ekledim ama yinede açmadı oyun.

Oyun yamasını geri almasını nasıl yaparım bilmiyorum steam'den giriyorum ben knight'a.
    Yine xingcode doluyor ardından tepkisiz kalıyor malesef.

Junior Member
    teşekkürler