Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Yayıncı kesmek suçmu?

Geçenlerde rastladım ismini vermeyim benim bidaha keserse ghostlamadan şikayet etcem diye.Şimdi yayın açmayan birine kafayı taksak aocda kestik sonra goleme gitti orda kestik vs herhangi bir cezası yok ama yayıncıyı kesersek bu şekilde cezası mı var?

Senior Member
    Yok kes gitsin ghost diyene daha çok saldır ufacık harita da yayın açıp ağlayanlara daha çok saldır

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Bi cezası yok.
    Bence asıl cezayı böyle diyenler almalı. İnsanları yanlış yönlendirip korkutuyorlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Aşağıdaki cevap yeterli olacaktır. Dilerseniz tüm konuyu da okuyabilirsiniz.

Bazı yayıncıların kendini dokunulmaz sanması
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Aşağıdaki cevap yeterli olacaktır. Dilerseniz tüm konuyu da okuyabilirsiniz.

Bazı yayıncıların kendini dokunulmaz sanması
    Anladığım kadarıyla değilBiri yayında beni bidaha kesersen seni şikayet etcem dese 24 saat czde peşini bırakmam

Yayın yapan veya video çeken birisi, diğer kullanıcıları tahrik etmezse kimse başına musallat olmaz ki. Bir iki keser np'sini alır işine bakar, aynı haritada denk geldikçe kesecektir ama ortada tahrik vb. birşey yoksa durduk yere sadece bir kişiye odaklanmakta pek fazla etik değil.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Adamı bowlun ortasında boss taşının altında kesmiştik diye reportliycam demişti, daha pis gaza gelmiştim. Bowlun ortasındasın yayıncısın diye kesmeyecez mi seni? 20 tane falan klip hazırlayıp report etmişti, sonuç olarak bişey olmamıştı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Talhaflow View Post
    Yayın yapan veya video çeken birisi, diğer kullanıcıları tahrik etmezse kimse başına musallat olmaz ki. Bir iki keser np'sini alır işine bakar, aynı haritada denk geldikçe kesecektir ama ortada tahrik vb. birşey yoksa durduk yere sadece bir kişiye odaklanmakta pek fazla etik değil.
    Yayıncı olsun olmasın zaten 2 3 kereden sonra kimsenin keseceğini sanmıyorum özellikle bowl hariç farm slotları tarzı yerler için,dediğin gibi tahrik yoksa.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Oyunun içindeki adam aaa dur bu yayıncı kessemmi kesmesemmi diye düşünecek? İsterseniz oyun herkese oto pm atsın bu yayincidir ellemeyin diye? Beni şahsen kimse ilgilendirmiyor czde önüme gelene dalarım

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Bazen belli adamlari slotlarda bekleyip kesiyorum yayinci degillerdir insallah