Results 1 to 6 of 6

Exclamation Iiiiiyigithaniiiii taniyanlardan gordion ban hakkinda desteklerinizi beklemekteyim

Merhaba Arkadaşlar

Seneler önce yediğim bandan bu tarafa oyunda bulunamamaktayım. Bir kaç kere ticket atmama rağmen bu durumu çözemedim. İnternet sitesine erişimimi kapattıklarından kaynaklı farklı bir hesap açıp foruma konu açmak istedim. Bu serverda krallık dahi yapmış birisi olarak sizlerle geçirdiğim günlere geri dönmek istiyorum ve bu konuya desteklerinizi beklemekteyim. Gerek oyun içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz ticaretlerinizde yaptığım güvenli aracılıklarla gerek kurmuş olduğumuz dostluk ve oyun içi bağlardan kaynaklı bu konuya desteklerinizi bekliyorum. Destek olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Herkese Selamlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği yalnızca destek ekibi tarafından verilmektedir, lütfen destek ekibiyle iletişime geçin.

Az önce destek ekibine attığım tickettan sonra kullandığım bu hesabı da destekten engellemişler ve iletişime geçemiyorum hesabıma yeni npoint yüklemişken. Teşekkürler knight online...

Desteğe girdiğimde aldığım hata Your account has been blocked on our support site. [reason : Spam with tickets: Permanent blocked] bu konu içerisine giren herkese bilsinki harcadığınız zaman cebinizden çıkan para hepsi boşuna bir gün başınıza benim yaşadığım durum geldiğinde karşınızda bir muhattap bile bulamayacaksınız ve tüm emeklerinizin çalınıp boşa gittiğini göreceksiniz. Herkese tavsitem yol yakınken geri dönün...

Oyuna dün arkadaşım ile yeni hesaplarla başladık fakat hesaplarımıza bugün giriş yapamıyoruz ACCOUNT CREATİVE ABUSE diyor. Destan server nick: KIZILDALGA / KIZILHortum rica etsem bi ilgilenirmisiniz

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by bur_nqx3g2Xc View Post
    Oyuna dün arkadaşım ile yeni hesaplarla başladık fakat hesaplarımıza bugün giriş yapamıyoruz ACCOUNT CREATİVE ABUSE diyor. Destan server nick: KIZILDALGA / KIZILHortum rica etsem bi ilgilenirmisiniz
    Hesap desteğini yalnızca destek ekibi vermektedir.

Tags for this Thread