Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

felankor gb atmasın

bence jr ve felankor yeni 3 sw de hiçbizaman gb atmasın hem gb pahalaşır zaten adam bi iron nek cıkarıyo üstüne 2 tanede gb çok kolay olmamalı
    Last edited by SkCLucky; 02-27-2020 at 12:42 PM.

Bencede oyun içi paranın değerli olduğu (yeni) sunucularda atmaması daha iyi.
    Coins olarak bir miktar para eklenebilir, yada kesenlerin inventory'sine eşit olarak drop eklenebilir (1'er adet silver bar gibi) böylelikle partiye pay edilmiş olur.

Felankor 2 adet gold bar atınca 8 kişilik partide sadece 2 kişi ödüllendiriliyor, herkes pay etmiyor. Veya kalkanlı abysfire depolamış pedallı asas gelip kutuyu alıyor, alabiliyorsa alsın lafım yok ama coins atsın yada kesenlerin inventory'sine 1'er adet silver bar eklensin.

JR de ise 1 kişi silver bar/gold bar + 1 kişi silvery gem alıyor, yine sadece 2 kişi ödüllendiriliyor. Diğerleri ne yaparsa yapsın der gibi

Senior Member
    Quote Originally Posted by Talhaflow View Post
    Bencede oyun içi paranın değerli olduğu (yeni) sunucularda atmaması daha iyi.
    Coins olarak bir miktar para eklenebilir, yada kesenlerin inventory'sine eşit olarak drop eklenebilir (1'er adet silver bar gibi) böylelikle partiye pay edilmiş olur.

Felankor 2 adet gold bar atınca 8 kişilik partide sadece 2 kişi ödüllendiriliyor, herkes pay etmiyor. Veya kalkanlı abysfire depolamış pedallı asas gelip kutuyu alıyor, alabiliyorsa alsın lafım yok ama coins atsın yada kesenlerin inventory'sine 1'er adet silver bar eklensin.

JR de ise 1 kişi silver bar/gold bar + 1 kişi silvery gem alıyor, yine sadece 2 kişi ödüllendiriliyor. Diğerleri ne yaparsa yapsın der gibi
    hiç bir zaman felenkordan gelen item ve gold bar drobu 2 kişiye kalmaz bütün partiye pay edilir jr konusu farklı bir durum kimse kimseyi tanımıyor felankordan en fazla 1 gold bar atılmalı 2 çok fazla ve takı drobu da var

Senior Member
    Saygı çerçevesinde önerini eleştirmeye çalışacağım

Kesilmesi Ekip işi ve zor olan bir mobdan çıkan gbleri çok görmüyorum

Konuyu açan kişi ve ekibi her daim sözde dropları alsalar gıkları çıkmazlar Not bu herkes için geçerlidir

Birde Sanırsın Her kesilen felo Rol Roc İron Nec Rof Atıyor

Bu paylar kaç kişiye paylaştırılıyor. Diyelim İron neck + 2 gb attı 18 gb in desek 20 gb 1 pt ye pay edilse max 8 kişi 20/8

yeri geliyor 2 3 pt pay ediliyor bir pt felo keserken dier pt koruma görevinde oluyor

Gbnin değer kavramının forumda konuşulması yasaktır

Kısacası Biz alamıyoruz İron neck alıyolar bide 2 gb neden atıyor demenizi gülünç buluyorum uzanamadığınız ciğeri kötülemeyi bırakın

ben cz ye uğramam bile senin ekip götürüyo malı anlaşılan bu yaratığı kesmesi zor olabilir ne oluyor kesince sanki 100 pot 100 mana gitsin bide gelenlere bak garanti 2 gb ve aynı kişi alıyor sık sık gb leri ve takıyı artık asasmı kimse oyundan gb eritmek için adamlar kanat felan koydu işte npc ye gb ile alınabilen bende aklıma geldi söyledim gb değerlensin diye

Senior Member
    benim sana yaptığım ön yargı ve genelleme idi seninde bana söylediğini ön yargı olarak kabul ediyorum
    çünkü bende cz çıkmayan birisiyim ama neyin ne olduğunu da biliyorum hep aynı kişiler drop alıyor demende ön yargı
    alır almaz şans faktörü var önce kim vurursa kutu onda kalıyormuş ilk vuruş yapan ekip atağa devam ediyor kendilerini koruyor aynı ırktan dier ekip ilk vuruş yapamadıysa atağı kesip respawn olmasını bekliyor karşı ırk ta aynı şekil

felankor pksı diye bi olay var felonun düşmesi 2dk da olabilir 1 saat te

respawn ettirmek isteyenler, ilk vuruşu yapıp atak devam edenler , pk amacı güdenler

100 er pot harcıyor aldığı droplara bak diyorsun ama bowlda dayanabilmek için dizilen itemleri saymıyorsun
    madem anlattığın kadar kolay git sen 100 er tane pot harca sen al drobu

sence 100 er potla bitiyor mu iş
    Last edited by karimli; 02-27-2020 at 02:06 PM.

Quote Originally Posted by 42sairus1424 View Post
    bence jr ve felankor yeni 3 sw de hiçbizaman gb atmasın hem gb pahalaşır zaten adam bi iron nek cıkarıyo üstüne 2 tanede gb çok kolay olmamalı
    Khenart: Tm

ben bi arkadaşla konuştum iron neck çıkarsa anca 30m pay geliyormuş
    Last edited by bomix; 02-27-2020 at 04:03 PM.

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bomix View Post
    ben bi arkadaşla konuştum iron neck çıkarsa anca 30m pay geliyormuş
    servera göre değişir . aresde pazarda o neckin +1 i vardı . şuan belki +2 si bile vardır emin değilim. ama yeni serverlarda daha pazarda değil o item .
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

şaka mısınız ya siz kesemiyorsunuz diye neden gb atmasın. birde gb pahalılaşsın diyor bunların amacı belli farmdan kazandıklarını artırmak umarım ntt gbyi pahalı yapmak için dropları değilde farm slotlarını bitirir. zaten oyunda cogu pk bitti birde felenkorun droplarını bozmak demek bowl pksını bitirmek demek geriye ne kalacak acaba bundan sonra ?