Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Quote Originally Posted by sirius545454 View Post
    Ayrıca ben farm atıyorum diye ordaki hatalara, yapılması yasak durumlara gözü kapalı kalacak değilim. Bu slotun böyle bir derdi var ve olmaması gereken birşey Benim burda kastıgım para ilk aklına geliyorsa fesatlıktan başka birşey düşünemeyen bir insansın gözümde.
    Ds slotu orda olmasa senmi sadece kasabileceksin orda? Ds var yatma riski var diye kasmayanda var orda. Yani slot sadece sana kalmaz.

Scorp doğru söylüyor yapabileceğin tek şey video alıp banlatmak.

Bu arada koca siriusta çift slot golem slotunun sadece sana çalışması afk farmın ne kadar saçma olduğununda göstergesi.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ds slotu orda olmasa senmi sadece kasabileceksin orda? Ds var yatma riski var diye kasmayanda var orda. Yani slot sadece sana kalmaz.

Scorp doğru söylüyor yapabileceğin tek şey video alıp banlatmak.

Bu arada koca siriusta çift slot golem slotunun sadece sana çalışması afk farmın ne kadar saçma olduğununda göstergesi.
    Sadece senin gibilere gülüyorum. Ds çekmeyi 2 dkde normalleştirdin. Helal olsun. Konuyuda saptırdın. Yardım için geldiğim yerde yaptığım işi sorgulamaya çalışıyorsun ki sana laf düşmez zoruna gidiyorsa hafiften bu konudan uzaklaş sen bu konuda bana yardım edebilecek biri değilsin.

8 hesap acıp sgye çökmüş birde düzenleme istiyorlar. Bunuda hata diye belirtiyor swh. Dsnin olayı o bro yanına yaklaşırsa tokatı yapıştırır. Rahat farm yapmak istiyorsan sgyi toplu dönecek magelere bırak git başka yere senin gibiler yüzüden 45 gündür oyunu oynuyorum eslantta tek bir tek bir golem kesemedim.

Sadece senin gibilere gülüyorum. Ds çekmeyi 2 dkde normalleştirdin. Helal olsun. Konuyuda saptırdın. Yardım için geldiğim yerde yaptığım işi sorgulamaya çalışıyorsun ki sana laf düşmez zoruna gidiyorsa hafiften bu konudan uzaklaş sen bu konuda bana yardım edebilecek biri değilsin.
    Sen rahatla farm atacaksın diye düzenlemeler istemen harbi söylüyorum büyük pişkinlik. Yarın gelip ağaçlarıda kaldırın, falconları beri çekin, vs vs diye yine zırlamaya gelirsin buraya. Sırf sen farm atacaksın diye şayet düzenleme yaparlarsa diyecek bir şey bulamıyorum.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Sen rahatla farm atacaksın diye düzenlemeler istemen harbi söylüyorum büyük pişkinlik. Yarın gelip ağaçlarıda kaldırın, falconları beri çekin, vs vs diye yine zırlamaya gelirsin buraya. Sırf sen farm atacaksın diye şayet düzenleme yaparlarsa diyecek bir şey bulamıyorum.
    ben burda farm atmasam başkası gelse sg de exp kassa onlara ds çekseler böyle bir istekte bulunsalar onlar haklı ama ben farm atıyorum sen böyle atamadığın için kudurduğun için burda anca zırlarsın. Bu oyunda uruk ailesine, aoca giremeyen kaç tane insan var paramun bile farm slotu oldu sen neden bahsediyorsun ne anlatıyorsun. Burdaki asıl olayı farm olarak gören zihniyet başarısız ve ayrıca fesattır. Adamlar 40 pc farm atıyor gelmiş hala burda ağlıyorsun. En son ne zaman aoc kestin uruk kestin ne anlatıyorsunuz siz ? Benim şu oyuna sizden daha çok katkım var pus olsun, pazara katkım burda bana boş laf anlatmayın. Zoruna gidiyorsa konuya cevap atmıyacaksın. Başka tarafa havlıyacaksın.

ben burda farm atmasam başkası gelse sg de exp kassa onlara ds çekseler böyle bir istekte bulunsalar onlar haklı ama ben farm atıyorum sen böyle atamadığın için kudurduğun için burda anca zırlarsın. Bu oyunda uruk ailesine, aoca giremeyen kaç tane insan var paramun bile farm slotu oldu sen neden bahsediyorsun ne anlatıyorsun. Burdaki asıl olayı farm olarak gören zihniyet başarısız ve ayrıca fesattır. Adamlar 40 pc farm atıyor gelmiş hala burda ağlıyorsun. En son ne zaman aoc kestin uruk kestin ne anlatıyorsunuz siz ? Benim şu oyuna sizden daha çok katkım var pus olsun, pazara katkım burda bana boş laf anlatmayın. Zoruna gidiyorsa konuya cevap atmıyacaksın. Başka tarafa havlıyacaksın.
    Konuda kuduran veya havlayan ben değilim şu an sensin. Ben gayet sakinim ve üslubumu bozmadan yazıyorum. Sen saldırganca tutumdasın. Aç gibi 8 pc alıp farm yapmaya çalışman başlı başına bir sorun.

Senin gibiler yüzünden, chaos jr bdw ft gibi etkinliklere ip sınırlaması getirildi. Aynı evden 2 kardeş, 2 eş, 2 arkadaş giremiyor sizin yüzünüzden. Luring patchi getirildi sırf siz rahat kasın diye. Pazarda bile onlarca pc ile millete ks atıyor, pazar tutuyorsunuz. Sizin yüzünüzden görev slotlarında görev yapmak zorlaştı. Daha buraya bir çok şey yazabilirim. Bunların hepsi sizin gibiler ve size bu hakkı verenlerin suçu. Sizin aç gözlülüğünüze kızıyorum doğal olarak.

Çok merak ediyorum yarın öbür gün geniede afk farma kısıtlama gelse ne yapacaksın? Umarım buraya gelip ağlamazsın.

terbiyesize bak aynen bro zaten dünyada senin hattına dönüyor.vakit buldukça mage toplayıp toplu ds dönücez bro sırf senin için video ceker cr ye bildirirsin adamlar dark stone kesiyor farm yapamıyorum diye

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Sizin gibileri kudurtmak için bile afk farm değer.

Senior Member
    Ds ler kaldırılıp sgye cevrilsin 8 pc alan kossun para kazansin

Senior Member
    Hazır exp event varken rahat DS dönemez olduk bunlar yüzünden.
    Video on / Video bilmem ne. Acaba bunlar DS kesiyor slot burdan geçiyor diye 6 mage 1 priyi CR ye atan oldu mu çok merak ediyorum.

AFK bırakan adam karaktere/bilgisayara bir şey olabilme ihtimalini göze almıştır zaten.