Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Member
    Nickname
    ToxicMozart
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Yetkililerin Oyuncuyu Dikkate aldığı en önemli dönemdemiyiz?

Merhaba Sayın Yetkili ,

Sen bu satırları okur.... Yok yok o değil

Son dönemde oyuna dair oyuncu yararına olabilecek ve ya oyunda haksızlık oluşturabilecek konularda açtığımız konularda oldukça hızlı dönüşler aldık. Normalde forumda ağlama duvarına dönen konular görürdük ancak bu sefer teşekkür konusu olsun istedim.

En azından dikkate alındığımızı biliyoruz.

Teşekkürler EnTİTİTİTİRİ geym..

Konular ve çözümleri arasındaki süreler ilgi çekici.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyundaki hatalar konusunda yoğun bir trafik yaşanıyor. Hatalar konusunda teknik ekip ve moderatör ekibi yoğun bir şekilde çalışma yapıyor. Aynı şekilde kullanıcılardan gelen bildirimler de test edilerek kayıt altına alınıp yapımcıya iletiliyor. Son dönemde yıllardır var olan bir çok oyun hatası çok hızlı bir şekilde giderilmiştir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Oyundaki hatalar konusunda yoğun bir trafik yaşanıyor. Hatalar konusunda teknik ekip ve moderatör ekibi yoğun bir şekilde çalışma yapıyor. Aynı şekilde kullanıcılardan gelen bildirimler de test edilerek kayıt altına alınıp yapımcıya iletiliyor. Son dönemde yıllardır var olan bir çok oyun hatası çok hızlı bir şekilde giderilmiştir.
    Teşekkürler.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Keşke öyle olsa da sürekli teşekkür konuları açsak ancak ne yazık ki hayır.

"Benim işim görüldü öyleyse Mgame çalışıyor" diyorsak o başka bir mevzu tabii.

Junior Member
    Hiçte tesekkurluk bisey yok bence. Yıllardır süren sorunlar varken ve yapılması gerekenler çok çok uzun süre yapılırken teşekkür etmemeliyiz

Member
    Nickname
    ToxicMozart
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Keşke öyle olsa da sürekli teşekkür konuları açsak ancak ne yazık ki hayır.

"Benim işim görüldü öyleyse Mgame çalışıyor" diyorsak o başka bir mevzu tabii.
    Bunlardan hangisi benim kişisel sorunum? Oyunu ben zevkine oynayan biriyim. Drop artsın , para kasamıyoruz konuları beni ilgilendirmiyor. Çözülmeyen konun ne olduğunu söylede bizde bilelim

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by zod_Nl6EAd7U View Post
    Bunlardan hangisi benim kişisel sorunum? Oyunu ben zevkine oynayan biriyim. Drop artsın , para kasamıyoruz konuları beni ilgilendirmiyor. Çözülmeyen konun ne olduğunu söylede bizde bilelim
    Seni veya herhangi belirli bir kişiyi kastetmemiştim genel olarak söyledim "diyorsak" diyerek.

Çözülmeyen problem veya çözülse de bize yıllarca kök söktüren problemler bu forumun geçmişinde yeterince var, ara ara da birileri konu açar ve onlar da zaten var olan eski konulara yönlendirilir, onlara bu şekilde ulaşabilirsin çünkü o liste 3-5 değil ki şimdi sıralayabileyim. Dediğim gibi keşke size denk gelen gibi bahsettiğiniz mevzu hemen her konuda çözüme kavuşsa da tamamen aynı görüşte olsak bu konuda.
    Last edited by FFferik16; 02-27-2020 at 01:09 PM.

Senior Member
    Sömürmenin en güzel yolu nedir bilir misiniz?

Olmaması gereken hataları ortaya atıp bir müddet insanlar üzerinde belirli bir etki oluşturduktan sonra hataların 1-2 sini tekrar normale çevirerek tebrik ve takdir toplamak.
    Siyaset de böyledir, zaten olması gereken bir şeyi olmaması yönünde süresini uzatarak yaptıktan sonra saf milletin takdirini (oylarını) toplamak.

Uzun lafı kısası, eşek olduktan sonra semer vuran çok olur!

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Birde şu A.O.C a nerf gelse

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Birde şu A.O.C a nerf gelse
    neden aoca nerf gelsinki. afk farm bitsin . hiç bişe olmuyorsa 10-20 pc oynayanlara çözüm gelsin .
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem