Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64
    Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    hocam daha 1 gun oldu kanat ve tattooyu cekeli. Su Noah ile alinan itemler hemen baslamasa ne olurdu. Araya gidecek yeni cektigim kanat ve tattoo sunu alininca hemen kirdirilmayacak sekilde ayarlasaniz ne tatli olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by JF_WeST View Post
    hocam daha 1 gun oldu kanat ve tattooyu cekeli. Su Noah ile alinan itemler hemen baslamasa ne olurdu. Araya gidecek yeni cektigim kanat ve tattoo sunu alininca hemen kirdirilmayacak sekilde ayarlasaniz ne tatli olur
    Depo istif olayları çok olur. suiistimal olur mu olmazmı diye düşünmeye gerek duymuyorum.
    Tabiki sonuna kadar sömürü olur. Aslında iyi de olur. iyi gb çıkar oyundan.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ZAMP55 View Post
    Depo istif olayları çok olur. suiistimal olur mu olmazmı diye düşünmeye gerek duymuyorum.
    Tabiki sonuna kadar sömürü olur. Aslında iyi de olur. iyi gb çıkar oyundan.
    Trade e kapalı o itemler aslında kullanacak adamın depolamasında bir sıkıntı görmüyorum o yüzden. Diğer arkadaşın dediği gibi kırdırılmış bir şekilde düşmese kanat değil de lunar tattoo stoklayabilirdim sonuçta pusta satılmayan bir item

Senior Member
    tradeye kapalı olup süresi belli olmaması daha iyi olurdu bendede suan kanat war tatto var alsak bi dert almasak bi dert

Tattoo kanadı olanları niye pişman ediyorsunuz ki. Yapın şunu 1 aylık biz de kendi tattoo kanadımız bitince cekelim.

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

- Delos haritasında yaşanan Dark Knight Mace sorunu giderildi.
    Gerçekten inanılmazsınız! Aşağıda Dark Knight Mace'in en az 9 - 10 tane oyun içi hatasının bulunduğu ve bu sorunların videolarının bulunduğu konu tam 4 yıldır duruyor. Yanlış duymadınız 4 YIL. Ama 4 yıldan sonra siz 1 kişi taşa atak yapabiliyor diye konu açınca tutup bir kaç hafta içinde bu sorunu çözmeyi seçtiniz. Hiç değilse bu sorunu çözerken diğer sorunlardan bir ya da bir kaç tanesini daha çözmelerini isteseydiniz. Ama olur mu? Tek kelimeyle yazık!

https://forum.nttgame.com/forum/show...D%C3%BCzelecek

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    15gün kısa olmuş 25gün filan olsa iyiymiş. Hatta sürekli böyle kalsada olur yenileri eklsense filan çok mu şey istiyoruz...

Banned
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    15gün kısa olmuş 25gün filan olsa iyiymiş. Hatta sürekli böyle kalsada olur yenileri eklsense filan çok mu şey istiyoruz...
    yavaş yavaş sindiriyorlar yakında solar tatto 1,5-2 bin cash arası fiyata satışa çıkar pusta

Senior Member
    Yan charda kullanılıyormu?

JR etkinliğini tamamladığınızda town'a dönmeme sorunu giderildi.

Yeminle gözlerim yaşardı ya sonunda bu da geldi ya çok sevindim bıkmış usanmıştık valla mükemmel oldu bu kesinlikle elinize sağlık