Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Soyulma / 3 defa acil destek

Merhabalar. Ben türkiye'de çok fazla taninan biriyim .çok ünlü olduğum için isim veremeyeceğim. 15 yil once ünlü olmadan oynardim . şimdilerde de hafif hafif dies serverina arada bir girip oynayan bir arkadaşinizim. Bunlari neden anlattim . 2 charimda da birtakim itemler vardi . Itemlerin gitmesi umrumda degil . Derdim bunu bana yapabilme curretini yapan , toplumsal duzeni bozan kotu kalpli hirsizlari tespit etmek. Birinin parasini calmaktan evini soymaktan hicbir farki yok. O yuzden bu isin adli ve bireysel olarak pesindeyim. Bu tarz soyulma islemleri yasayan arkadaslarin telefon numarasini ya da mail adreslerini yazmasini rica ediyorum. Kim bu unlu diye bos muhabbet icin iletisim kurmaya calisan kisileri de bu hirsizligi yapanlarla ayni kefeye koyarim. O yuzden ciddi bir durum . Gercekten bu isi yasayan kim varsa , izledigi adli yolu , aldigi sonuclari paylasmak anlaminda biri yardimci olursa sevinirim. Mesajlarinizi esirgemeyn. Bu isin pesine dusup hirsizlari bulup herkesin onune de kulagindan tutup atmak boynumun borcudur. Maddi manevi gucumu , cevremi bu konu icin harekete gecirmekten cekinmeyecegim. Selamlar...

türkçen felaketmiş ünlü kardeş

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Bununla ilgili youtube de video vardı suan aradım ama bulamadım 50 dakika falandı anlatıyordu birisi 5 yıl sürmüş ama avukat vs tutulduktan sonra bu süreç daha da düşecektir
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member
    ilk önce geçmiş olsun.
    bu konuyu sonuna kadar takip ederim.
    ilk önce pc leri olduğu gibi koru. bir şey silme.
    tekrar geçmiş olsun.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bana kalırsa tuzak konu. Kimse mail adresi ya da telefon falan yazmasın arkadaşlar. Çok güvenilir olmak istersen, kimliğini açıklarsın, çok tanınan çok ünlü arkadaşım! Varsa öyle bir şey tabi.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by polatalemdarsurvivor View Post
    Merhabalar. Ben türkiye'de çok fazla taninan biriyim .çok ünlü olduğum için isim veremeyeceğim. 15 yil once ünlü olmadan oynardim . şimdilerde de hafif hafif dies serverina arada bir girip oynayan bir arkadaşinizim. Bunlari neden anlattim . 2 charimda da birtakim itemler vardi . Itemlerin gitmesi umrumda degil . Derdim bunu bana yapabilme curretini yapan , toplumsal duzeni bozan kotu kalpli hirsizlari tespit etmek. Birinin parasini calmaktan evini soymaktan hicbir farki yok. O yuzden bu isin adli ve bireysel olarak pesindeyim. Bu tarz soyulma islemleri yasayan arkadaslarin telefon numarasini ya da mail adreslerini yazmasini rica ediyorum. Kim bu unlu diye bos muhabbet icin iletisim kurmaya calisan kisileri de bu hirsizligi yapanlarla ayni kefeye koyarim. O yuzden ciddi bir durum . Gercekten bu isi yasayan kim varsa , izledigi adli yolu , aldigi sonuclari paylasmak anlaminda biri yardimci olursa sevinirim. Mesajlarinizi esirgemeyn. Bu isin pesine dusup hirsizlari bulup herkesin onune de kulagindan tutup atmak boynumun borcudur. Maddi manevi gucumu , cevremi bu konu icin harekete gecirmekten cekinmeyecegim. Selamlar...
    Büyük ünlü uyumu kuralına uymadığın için -20 puan devrik cümlelerden -80 puan KALDIN

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bir tek ben mi anlayamadim konuyu mumkunse birisi ozetleyebilirmi tam olarak olay nedir ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post
    Bir tek ben mi anlayamadim konuyu mumkunse birisi ozetleyebilirmi tam olarak olay nedir ?
    Lütfen biraz anlayışlı olun. Anlamıyorsanız geçin gidin takılıp kalmayın. Forumda konu çok. Bakın yeni discount kanat gelmiş alın kullanın.
    Arkadaşın canı çok fena yanmış. Tekrar geçmiş olsun.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Diğer oyuncuların kişisel bilgilerini istemek yasaktır. Madem aynı durumu yaşadınız eposta ve telefon numarası istenmeyeceğini az çok tahmin edersiniz.

Forumda küçük bir araştırma yaparsanız bu durumu yaşamış kullanıcıların neler yaptığını, ne gibi adli sonuçlar elde ettiklerini bulabilirsiniz.

Yasal süreç başlatmak için hiç vakit kaybetmeden avukatınıza başvurabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Maddi gücünle avukat tutman burada alacağından daha iyi tavsiye almanı sağlar. Hatta senin adına işlemleri bile yürütebiliyorlar. Çok yararlı

Tags for this Thread