Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Jr bugu lütfen acill yardim

Selamun aleyküm. 2 akşamdir jr giriyorum ve kazaniyorumda ama beni eslanta işinlamiyor orda kaliyorum bug veya onun gibi bişey sanirim 2 defa üst üste olmasi biraz sorun oldu lütfen yardimci olurmusunuz

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by srt_n7gfpxRT View Post
    Selamun aleyküm. 2 akşamdir jr giriyorum ve kazaniyorumda ama beni eslanta işinlamiyor orda kaliyorum bug veya onun gibi bişey sanirim 2 defa üst üste olmasi biraz sorun oldu lütfen yardimci olurmusunuz
    çözümü basit 1 bardak soğuksu ve birkaç küfürden sonra yatışıyorsunuz tecrübeyle sabit aylardır olanbir bug sizde maruz kalmışsınız yöneticilerin veya modların vereceği cevabı ben forumda uzun süre takıldığımdan biliyorum

"Bu durum sunucuların kalabalık olup Jr eventine katılan kişilerin fazla olmasından kaynaklanmaktadır bu sorunla karşılaştığınızda alt F4 olmak suretiyle oyundan cıkın geçmiş olsun " bunu yazcaklar gerçi ben biraz uzattım .D.D

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu sorunu yaşamamak adına lütfen daha az yoğun olan kanallarda etkinliklere giriş sağlayınız.

Senior Member
    Bu tur durumlarin telafisi kaldırıldı en yakin zamanda umarim bu buglat duzelir

Junior Member
    Quote Originally Posted by srt_n7gfpxRT View Post
    Bende Dün Aynı Olayla Karşılaştım Aynı Party de ki Priestle Birlikte O Alt F4 Çekip Çıktı ama Ben Alt F4 Çekmeyip Sabırla Ne Olacağını Bekleyip 40 Dakika Bekledim ve Bu Süre içerisinde Chatten Kill er Geçmeye Başladı. Sonuç Olarak Evet JR bitişinde Maradona Atıldı Charım ama Üstümde Yaratıkları Kestiğimizde Gelen Blue Green ve Black Gemden Başka Bir Gem Yoktu...

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu sorunu yaşamamak adına lütfen daha az yoğun olan kanallarda etkinliklere giriş sağlayınız.
    Yoğunluğun Az Olduğu Kanallarda da FP Setli Yamuk Bowlu Paper Charlarla Aynı Party e Denk Geliyorsun ve 2. Odaya Geçmeden Bile 3 4 Kişi Alt F4 Çekip Çıkmış Oluyor. 5 Kişi de JR Tamamlanmıyor ve Sağlam Char Dışında Priestte Dahil Diğer Charlar Boss lardan Tek Yiyor...