Results 1 to 4 of 4

Thread: Cewo..

Member Neuveoria's Avatar
    Nickname
    Neuveoria
    Class
    Warrior
    Clan
    NoBodyCanStopUs
    Server
    US->Titan
    Race
    El-Morad

Cewo..

Eğitim

İlk okulu Adana , Kırıkkale ve Ankara olmak üzere 3 ilde bitirdim. Kırıkkale Fen Lisesi mezunuyum. Kırıkkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu olmakla beraber , 2 adet İngilizce kursu birinciliğim ve 1 adet Matematik Olimpiyatı üçüncülüğüm mevcut.

İş

İş hayatı konusunda daha tam bir başlangıcım olmadı bile denilebilir. Genelde Freelance bir çalışma ortamı şeklinde oldu benim iş hayatım . Buna da iş hayatı adında birşey yazılabilirse tabiki. Ama bu da aç kaldık demek değil. Belki de %80 çalışandan daha çok kazanıyorum.

İlgi Alanları

Kitap okumak , Araştırma - Geliştirme , Elektronik Programlama , C++ // C# Görsel Programlama vs..

Knight Online Geçmişi

Ben bu oyuna başlangıcımı o kara ekrandaki gereksiz hayvan böğürmesiyle hitap ediyorum. Bir kafeye gidip , herkesin oynadığını gördüğümde bir hevesle başlamıştım. O heves o zamanlardan bu zamanlara getirdi bizi. Belki o kafedekiler şimdi oyunu bile hatırlamıyor bile olabilir. [İnternet Kafe battı da. ] Genel hatlarıyla Xigenon , Olympia , Girakon , Edena , Manes , Ionia , Kronos sunucularında oynadım ve Titan'da oynamaya devam ediyorum. Hangi sınıf hakkında bilgin çok derseniz Mage diyebilirim. Yıllardır mage oynamaktayım , fakat Titanda bir değişiklik yapıp Warrior ile devam etmek istedim ve ona göre karakterimi açıp - dizdim. Detaylı bilgi vermek veya burada her serverdaki karakterlerimi yazmak isterdim fakat boş laflardan başka birşey değil.

Oyun Anlayışı

Eskiden hırs olan bu oyun , artık benim için bir zevk ve bu oyunu hırsa çevirenler için zevke çevirme çabası diyebilirim. Herkesin kendi yeteneğini sergilediği bir oyun için inatla uğraşan ve çabalayan birisiyim artık o kadar. PK ise günde iki saat.

Karakterlerimin Adları

sty_Wr , HaLoOo_06 , ImFromTheDarkness , DarkSadness , PoineMaia , Lykeion , NecropsyMaia , DreamInfancy , JustPwnage , Megalaus vs.. vs.. en son olarak ta ; Neuveoria

Videolar

Bunca yıl Attack Mage oynamama rağmen ; sadece 7 aylık TP Mage oynadığım sürede video yaptığımı farkettim. Sadece 2 adet videom var. İnşallah yenileri de Warriorumla gelecek. Biraz amatör ama idare edin. Bu arada rahat oynamayı severim , o yüzden biraz eleştirebilirsiniz.

Herhangi bir sorusu olan veya ulaşmak isteyen olursa ;

Facebook : www.facebook.com/poinemaia

Member kalbimkirikk's Avatar
    Nickname
    Di3FoRMe
    Class
    Priest
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    memnun oldum

Member
    Nickname
    AlwaySEEEEEX
    Class
    Rogue
    Clan
    AgainstTheRules
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Mage Konusunda Üzerine Az Player Tanıdığım,Kronos Serverına Büyük Renk Katan ve Zamanında Sheriff lik yapmış bir kardeşimizdir...Keşke Atack Mage Videoların Olsaydı Cewo yinede tanıştığıma memnun olmuştum
    GM Has Summoned AmericanPicH To CoLony Zone Area

Junior Member Bokuz35's Avatar
    Nickname
    RyLa1
    Class
    Priest
    Clan
    SilverShock
    Server
    US->Carnac East
    Race
    Karus