Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Nasıl bir adalet bekliyorsunuz açıklayabilir misiniz?
    ben hiç bir şekilde takas yöntemi ile eşya veya 1 coins dahi almadım. eğer alındı diyorsanız bilgim dışındadır. ama ben almadım kabul etmiyorum. eğer ki var ise karakterimde ki bütün illegal yoldan alınmış olan ne varsa silebilirsiniz benim vicdanım rahat.
    karakterimde oyun içi görevlerden elde ettiğim eşyalar mevcuttur bunun haricinde başka değerli hiç bir eşya yoktur. tekrardan ben böyle bir takas yapmadım. bu hesap üzerinde çok emeğim var üzerindeki eşyalara bakarsanız anlayabilirsiniz.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aSAsaSAnknkn View Post
    Ben şöyle bi adalet bekliyorum şahsen makroya herkes hapis yerken ben ilk cezadan perma yedim ve beni dinlerseniz cidden makro olduğumu ve tpt kullanmadığımı size resim ve videolarla kanıtlayabilirim suçluyum ama sınırsız ban olmamalıydı hapise çevirin lütfen isterseniz özelden kanıtlarımı sunayım ?
    dostum sen daha yazıyonmu
    helal vallahi bu ne azim

Senior Member
    paylaşmasaydın kardeş üyelik paylaşımı yasak ise üyeliğin başına gelecekleri de göze almışsın demektir bukadar basit. 2. pc den koxp la kasıp sitelere veriyosunuz ip den ban yiyince de ben temizim ben legalim ortak ağ kulandık üyelik paylaştık oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    dostum sen daha yazıyonmu
    helal vallahi bu ne azim
    Aga banımı açmasınlar tamam kabul açmazlar zaten ama desinler ki biz yanıldık sen tpt degilsin makrosun ama helal olsun öyle bi makro yazmışsın ki herşeyi kendi hallettiği için seni tpt sandık sen makrodsn banlandın desin allah belamı versin bidaha yazarsam ben gururlu bi insanım olmadığım bişeyden yargılanmak istemiyorum

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Nasıl bir adalet bekliyorsunuz açıklayabilir misiniz?
    gerekli açıklamamı ve savunmamı tarafınıza bir önceki mesajda ilettim. sizden sonuç beklemekteyim. süresiz ban dışındaki herşeyde kabulümdür.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Patheoz tarafından belirtildiği gibi yaptığınız eylemler sebebiyle hesabınız aktif hale getirilmeyecektir.

Konu kapatılmıştır.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Tags for this Thread