Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Yetkililerden adalet istiyorum.

Merhaba
    Mevcut hesabım 2 hafta öncesine kadar 'TPT IP MATCH' sebebiyle kapatıldı. İlk başlarda giriş yaptığım kafe ve iş yerinden şüphelendim fakat daha önce açtığım konuda patheoz'un verdiği bilgiler doğrultusunda biraz daha araştırma yapıp bir clan arkadaşımında aynı şekilde hesabının kapatıldığını öğrendim.
    Öncelikle özür dilerim ki hesabım tpt ip match sisteminin bir hatası üstüne değil doğrudan stabil çalışması sebebiyle kapatılmış.
    Sizlerede daha fazla uzatmadan ben bir hata yapıp hesabımın kullanıcı adı ve şifresini clan arkadaşımla paylaştım fakat daha öncesinde kendisi TPT veya benzeri bir hile türünden hesabı ceza aldığından dolayı benim hesabıma karakterim oyun içi dc olduğundan ve tekrar slota götürmesi için kendisiyle paylaştım.
    Hesap paylaşımı yasaktır fakat twitch üzerinde ki çoğu yayıncı kendi hesaplarıyla oynamıyor.İnsiyatif gösteriliyor.
    Sizden istediğim hesabımın tekrar TPT için kontrol edilmesi akabinde zindana gönderilip Sevgili GM Takım Lideri Khenarth insiyatifine ve diğer tüm yetkililerin affına sığınarak açılmasıdır.
    Hesabım 10 yıllık bir hesap ve asla hiç bir hile veya benzeri bir program kullanmadım, kullanmam.Sınırsız hesap kapatılması bir mağdur için ağır bir cezadır ve ben suçsuzum
    Saygılar iyi forumlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesaplar hakkında destek yalnızca destek sistemi üzerinden verilmektedir. Lütfen destek ekibiyle iletişime geçin, hesaplar hakkında nihai kararları destek ekibi vermektedir.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    İşte tamda bu yüzden hesap paylaşımına destek vermiyorlar.

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Hesaplar hakkında destek yalnızca destek sistemi üzerinden verilmektedir. Lütfen destek ekibiyle iletişime geçin, hesaplar hakkında nihai kararları destek ekibi vermektedir.
    daha önce açmış olduğum konuda
    patheoz yardımcı olmuştu. ticket sistemi etkili değil oto cevap kalıpları gönderiliyor. ben burada direneceğim.

Senior Member
    Peki ya sana neden inanmak zorundalar ? yada bi şekilde inandılar bu durumu suistimal edecek kişilerin önünü nasıl alacaklar hadi sen doğrusun doğru söylüyorsun ya başkaları ? onun için hesap paylaşımı yasak deniliyor uymadığın için bütün sorumlu sensin ADALET gayet güzel yerini bulmuş

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PortuPAZAR06 View Post
    Peki ya sana neden inanmak zorundalar ? yada bi şekilde inandılar bu durumu suistimal edecek kişilerin önünü nasıl alacaklar hadi sen doğrusun doğru söylüyorsun ya başkaları ? onun için hesap paylaşımı yasak deniliyor uymadığın için bütün sorumlu sensin ADALET gayet güzel yerini bulmuş
    siz yetkili kişi değilsiniz gerekli incelemeyi yaparlarsa hesabımın temiz olduğu sonucuna ulaşılır. yorumunuz için tşk.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Punch_34 View Post
    siz yetkili kişi değilsiniz gerekli incelemeyi yaparlarsa hesabımın temiz olduğu sonucuna ulaşılır. yorumunuz için tşk.
    Peki sence bu incelemeyi yapcak kadar umursuyolar mı çarına elveda de şimdiden

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Bir hata olup olmadığını merak ederek detaylı bir inceleme yaptım, direkt olarak illegal hesap ile oyun içi takaslarınız var. Tesadüf olma ihtimalini ortadan kaldırıyor bu bilgi.
    Nasıl bir adalet bekliyorsunuz açıklayabilir misiniz?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    senin hesabının açılması demek hesap paylaşımı yapıp aynı mağduriyeti yapan herkesin af edilmesi demek , ki bunu oyuncu olarak ben kabul etmiyorum. Başkasının paylaşması senin yaptığını haklı çıkarmaz. Elbette karar destek ekibinindir ama örnek teşkil etmemesi adına af edilmemesi gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Nasıl bir adalet bekliyorsunuz açıklayabilir misiniz?
    Ben şöyle bi adalet bekliyorum şahsen makroya herkes hapis yerken ben ilk cezadan perma yedim ve beni dinlerseniz cidden makro olduğumu ve tpt kullanmadığımı size resim ve videolarla kanıtlayabilirim suçluyum ama sınırsız ban olmamalıydı hapise çevirin lütfen isterseniz özelden kanıtlarımı sunayım ?

Tags for this Thread