Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54
    Senior Member
    Quote Originally Posted by gear55555zoro View Post
    fonun kalkmasına gerek yok kesilen paralar direk oyundan silinsin kimseye dagitilmasin bir sekilde acıgı bulunup suistimal ediliyor.
    Kardeşim neden bizim paramızdan kesilip ona buna veriliyor veya kopmle silinsin ki, bu vergi fonu en başından beri saçmalık dı zaten, getirirken bize mi sordular?
    Kaldırılması en iyi yol bence.
    Hayır bu sistemi getirirlerken suistimal edilebileceğini bilmiyorlar mıydı sanki!

Senior Member
    Ben de alınan verginin tamamen oyundan silinmesi taraftarıyım böylesi daha adil olur.

Senior Member J4s1us's Avatar
    FON Kalksın

Gm bey oyun zaten kan kaybetmektedir adamların ekmeğine yağ sürdürmeyin oyuncu kaybı yaşamak istemıyorsanız şu Fon olayını kaldırın. vergi fonu istemıyoruz. Lütfen bunu iletin yapımcı firmaya.

FON kalksın duyun sesimizi .

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    normalde kore sunucusunda gelen bir yenilik
    bize 10 yıl sonra gelirdi bu yenilik için neden bukadar acele edildiki
    pazarcı arkadaşlar çok büyük bir vergi veriyor
    neredeyse ayda 1 kere bile 10gb bilet gelse
    genede adamın zararını karşılamıyor

%1 vergi kesilmeye devam etsin ama dağıtım olmasın tamamen silinsin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    normalde kore sunucusunda gelen bir yenilik
    bize 10 yıl sonra gelirdi bu yenilik için neden bukadar acele edildiki
    pazarcı arkadaşlar çok büyük bir vergi veriyor
    neredeyse ayda 1 kere bile 10gb bilet gelse
    genede adamın zararını karşılamıyor
    çözümü çok basit onun.
    Last edited by ZAMP55; 02-26-2020 at 06:50 PM.

Senior Member
    Vergi sistemi tamamen gereksiz ve Saçma bir sistem.
    Açıkçası ben bir pazarcıyım ve vergi fonu beni etkilemedi çünkü %3 vergiyi zaten ekliyorum satış fiyatına.
    Peki olan kime oldu? İtem satın almaya çalışan item dizmeye çalışan oyunculara
    Ayrıca Silver gem vs gibi etkinlik itemleri alıp satmakla uğraşmak istemeyip buya atan ve vergiden dolayı aldığı parası azalan gene oyunculara zarar.

Öyle ya da böyle vergiler dağıtılsa bile bunlar gene bazı pazarcılara gidebilir. bu da gene oyunu oynayanlardan kesip bazı pazarcılara para vermekten başka bir şey değil.
    Bir pazarcı olarak bile söylüyorum yazık bu oyunculara bu kadar yüklenmeyin.

Arkadaşın önerdiği gibi piyango başlatın insanlar oradan bilet alsın kazanacaksa oradan kazansın. Ki bunu da önermem pazarcılar da bir dünya chaı vardır.

İnsanlara acı çektirmeyin. Her yaptığınız bir yenilik oyunculara ve oyuna zarar vermekte.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Vergi sistemi tamamen gereksiz ve Saçma bir sistem.
    Açıkçası ben bir pazarcıyım ve vergi fonu beni etkilemedi çünkü %3 vergiyi zaten ekliyorum satış fiyatına.
    Peki olan kime oldu? İtem satın almaya çalışan item dizmeye çalışan oyunculara
    Ayrıca Silver gem vs gibi etkinlik itemleri alıp satmakla uğraşmak istemeyip buya atan ve vergiden dolayı aldığı parası azalan gene oyunculara zarar.

Öyle ya da böyle vergiler dağıtılsa bile bunlar gene bazı pazarcılara gidebilir. bu da gene oyunu oynayanlardan kesip bazı pazarcılara para vermekten başka bir şey değil.
    Bir pazarcı olarak bile söylüyorum yazık bu oyunculara bu kadar yüklenmeyin.

Arkadaşın önerdiği gibi piyango başlatın insanlar oradan bilet alsın kazanacaksa oradan kazansın. Ki bunu da önermem pazarcılar da bir dünya chaı vardır.

İnsanlara acı çektirmeyin. Her yaptığınız bir yenilik oyunculara ve oyuna zarar vermekte.
    Sonuç olarak en mantıklı yol vergi sisteminin tamamen kalkmasıdır.