Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Sürekli oyun bağlantısının kopması giden pre ve expler

Evet arkadaşlar dünden beri kaçıncı kez oyundan attı artık sayamadım ve şu anda oyun yönetiminin suçlu biz değiliz açıklması beni tam olarak tatmin etmiyor artık. Evet suçlu siz değilsiniz ve sizin kopmalar için yapabileceğiniz bir şey yok, bunu kabul edebilirdim ancak neredeyse 1 gündür bu sorunlar olmakta ve siz hizmet vermek zorunda olan bir firmasınız. Oyunda aşşağı yukarı herkes pre sahibi ve bu prelerden geçen sürenin durdurulması lazım oyunda kopmalar var ve sizin suçunuz olmasa bile bize hizmet veremiyorken paramızı almaya devam etmeniz hayal kırıklığı. Bunun haricinde reb kasan 83 e kasan arkadaşlar var ve partiden 2 kişi dc yese tüm parti yatıyor giden o yüzde 1 exp için bile insanlar saatler harcıyor giden genie, genie hammer, pot masrafları için bir şey yapılması lazım. Yönetimin bu konuda elinin bağlı olmasını anlayamıyorum oyunun yüzde 99 u Türk paranın yüzde 99 nı Türkiyeden gidiyor ancak bize hizmet yok.. Aklım almıyor ya. Bizi bazen çok mağdur ediyorsunuz ( sorun sizden kaynaklanmasa bile şu anda biz mağdur oluyoruz) zamanı gelir işler terse döner yapmayın bizi mutlu edin biz sizi mutlu edelim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HUSEYINOZZ1 View Post
    Evet arkadaşlar dünden beri kaçıncı kez oyundan attı artık sayamadım ve şu anda oyun yönetiminin suçlu biz değiliz açıklması beni tam olarak tatmin etmiyor artık. Evet suçlu siz değilsiniz ve sizin kopmalar için yapabileceğiniz bir şey yok, bunu kabul edebilirdim ancak neredeyse 1 gündür bu sorunlar olmakta ve siz hizmet vermek zorunda olan bir firmasınız. Oyunda aşşağı yukarı herkes pre sahibi ve bu prelerden geçen sürenin durdurulması lazım oyunda kopmalar var ve sizin suçunuz olmasa bile bize hizmet veremiyorken paramızı almaya devam etmeniz hayal kırıklığı. Bunun haricinde reb kasan 83 e kasan arkadaşlar var ve partiden 2 kişi dc yese tüm parti yatıyor giden o yüzde 1 exp için bile insanlar saatler harcıyor giden genie, genie hammer, pot masrafları için bir şey yapılması lazım. Yönetimin bu konuda elinin bağlı olmasını anlayamıyorum oyunun yüzde 99 u Türk paranın yüzde 99 nı Türkiyeden gidiyor ancak bize hizmet yok.. Aklım almıyor ya. Bizi bazen çok mağdur ediyorsunuz ( sorun sizden kaynaklanmasa bile şu anda biz mağdur oluyoruz) zamanı gelir işler terse döner yapmayın bizi mutlu edin biz sizi mutlu edelim.
    Bunu bilip birşey yapmamaları ve yapmayacaklarıda açık. en fazla 3 gün pre verirler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Mevcut konudan devam edelim.

Mevcut konu

Junior Member
    Merhabalar

Sürekli dc sorunu yaşandığı için sürekli yatıyoruz veya yatmasakta kasamıyoruz. Sonucta genie genie hammer neden alıyoruz. Bizler çalışırken yani işimizin başında oyun ile ilgilenemediğimiz zamanlarda oyun karakterlerimiz experiance point alsin diye bu paraları ödüyoruz. Tabiki kasamıyoruz.

Şimdi saolsun ntt bu yaşanan durum için diye düşünüyorum. Exp event getirdi.
    Canlarım event getirsen ne olur hala dc yiyoruz. Bize bi faydası yokki.

Dolar endeksinden oyun zaten cüzzi bir fiyata oynanmıyor. Bunu Ntt ekibide bildiğini hepimiz biliyoruz. Benim premiumum bittikten sonra exp event getirecekseniz lütfenbuna özür demeyin veya yalandan 1 günlük exp pre atmayın letterden 2 gündür yat kalk yorulduk.

Sonuca gelecek olursak lütfen çözüm bulun. Şuanda bir çözümü yok ise de sorun değil anlayışla karşılarım. Bu işlerin nasıl yürüdüğünü mesleğim gereği biliyorum. Fakat sorunu giderdikten sonra sizden ricamız. Kaybolan günlerin karşılığında yalandan bir letter sürprizi yapmayın. Telefi edecek nitelikte birşeyler olsun.

Teşekkürler