Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hile kullandim kabul

Oyun açıldığında ilk girişte şifremi yazıyorum tpt den banlandın yazıyor hapiste atmadı sınırsız ban mı yedim yada açılacak mı tamam bi daha kullanmam hile açın karekterimi

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    inşallah işlemcinde yanarda START basamaz hale gelirsin

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Girişte tpt yazıyorsa sınırsız ban yemişsiniz isterseniz Yeni bir hesap açıp devam edebilirsiniz.

Eyw herşey knight için

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by psy_v6FNn5jh View Post
    Eyw herşey knight için
    dostum sendeki gamsızlıktan istiyorum nerden alırım

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    ülkemizin daha doğrusu 3. dünya ülkelerinin en büyük sorunu konuyu açan zihniyetteki şahıslar.
    beğenmediğimiz ecnebi memleketlerinde sistem bebeklikten itibaren adalet ve saygı pompalarken, bizde hile yapmak, yalan dolan işler övülmekte.
    ülkeyi yönetenler bile birgün öyle birgün böyle. hali ile yozlaşıyoruz, çürüyoruz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by strikepro View Post
    ülkemizin daha doğrusu 3. dünya ülkelerinin en büyük sorunu konuyu açan zihniyetteki şahıslar.
    beğenmediğimiz ecnebi memleketlerinde sistem bebeklikten itibaren adalet ve saygı pompalarken, bizde hile yapmak, yalan dolan işler övülmekte.
    ülkeyi yönetenler bile birgün öyle birgün böyle. hali ile yozlaşıyoruz, çürüyoruz.
    İşin en kötüsü de ne biliyor musun? Onlar yüzünden onların hak ettikleri yaşamın aynısını biz de yaşıyoruz. Daha da vahim olan bayır aşağı freni patlamış kamyon gibi hızla çok çok geriye gidiyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İşin en kötüsü de ne biliyor musun? Onlar yüzünden onların hak ettikleri yaşamın aynısını biz de yaşıyoruz. Daha da vahim olan bayır aşağı freni patlamış kamyon gibi hızla çok çok geriye gidiyoruz.
    Bugüne kadar K2 donemi bittiginden beri ,yazdıklarinin hic birine katilmadim sadece tek ortak nokta bu olsa gerek.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    ben ilk cümlenize katılmıyorum "hak eden hakkettiğini yaşar 1 fazlası veya 1 eksiği değil bizim ülkemizdeki sorun haketmeyende haketmediğini yaşıyor" . ahmet arslandı galiba bu cümleyi kuran kesinlikle katıldığım bir cümle

Senior Member
    Doğru söyle, bizi kendinden aşağı gördüğün için mi sildin yorumlarımızı?
    Oysa sadece seni burda siyaset yapmaman konusunda uyardım, yaptığın forum diktatörlüğünden başka bir şey değil.