Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 57

Thread: Hesabım Hk.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by aSAsaSAnknkn View Post
    Zaten ama benim ne farkım varmış diğerlerinden genie altı açmadım diye mi ?
    keşke kökten ban yeseniz de birdaha oynayamasanız
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member
    Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    Keşke öyle olsa en başında bende makro kullanmıyodum ama oyunun %95 i kullanınca kullanmadıgın için keriz yerine konuluyorsun

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    aynen dostum aslında varya böyle hatası olanları hapis falan değil

knighonline hayatını bitirecek bi sistem olması lazım

hatası bulunun adam hollandaya gitse knigh onlinenin

start düğmesine basamayacak bi hale getirmeleri lazım

aSAsaSAnknkn genel olarak diyorum dostum sadece senlik değil

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    aynen dostum aslında varya böyle hatası olanları hapis falan değil

knighonline hayatını bitirecek bi sistem olması lazım

hatası bulunun adam hollandaya gitse knigh onlinenin

start düğmesine basamayacak bi hale getirmeleri lazım

aSAsaSAnknkn genel olarak diyorum dostum sadece senlik değil
    Biliyorum haklısın zaten ama dediğim gibi zaten suçlu olduğumu biliyorum benim yakındığım konu makroya hapis cezası var denmiş ve hapise yolluyolar neden ben perma yedim tek sorunum bu yoksa cezası ban olsa neden ban demicem niye bana insiyatif kullanıldı onu merak ediyorum

Senior Member
    Bence ben de ikinci bi şansı hakediyorum oyunun geneli gibi

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    İyi olmuş sana. Ben sana demişitm sen makroculardan birisisin diye geçen. her makro konusunun altına Makrocuları savunur tarzda yazı yazıyordun. Bak şimdi çıktı ortaya.

Gm insiyatifinde olan birsey bu tabi 83 level olup macro kullanirsan insiyatifini ban atmaktan yana kullanmasi normal. Milletin gobegi cikiyor eliyle kascam diye cebinde para kalmiyor genie ile kascam diye sen uyanik 83 level ol bide itiraf et makroydu diye yuzsuzlukte cigir actik arttik

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    İyi olmuş sana. Ben sana demişitm sen makroculardan birisisin diye geçen. her makro konusunun altına Makrocuları savunur tarzda yazı yazıyordun. Bak şimdi çıktı ortaya.
    İsabetli vurmuşsun, tebrik ederim.

Bak o adam makro diyelim sana gösterdi. Hatta makrosunu eminsin makro oldugundan yinede %100 kanıt sunamazsın makro elimizle yaptıgımızdan daha farklı bişey yapmadıgı için gm geldiginde o adam bilgisayar başında ve tepki verebiliyosa o adam eliyle yapmadığını nasıl kanıtlayabilirsin ben belki manyağım kablosuz klavye aldım yan odada z 1 z 1 e basıyorum televizyon izlerken o yüzden kanıtlayamazsın
    Adam sana bilerek cevap vermiyo olabilir görmemiş olabilir dedigim gibi manyak ve klavye elinde z 1 yapıyo olabilir savage o kadarcgüçlü bi canavarcdegil mana pot vasmasına gerek yok çok fazla yani kesin bi şekilde kanıtlanmadan suçlama yapılamaz ne bu oyunda nede gerçek hayatta
    Bu alıntıları buraya atmamın nedeni insanların düştüğü yanlışları görmeniz içindir. Sadece kendilerini akıllı sanıp kalan herkesi aptal sanıyorlar. Makro her şekilde anlaşılmaktadır ve makro kullanan hesaplar cezalandırılmaktadır. Bir diğer hata da yok oyunun %95'i kullanıyormuş o yüzden kullanmış, anket mi yaptın? Ama bundan sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirsin, makro kullandım tespit ettiler ve banladılar.

En büyük yanlış ise yakalandığında oyun kurallarında ilk seferde hapis yazıyor ben neden banlanıyorum demek, en altta cezaların inisiyatif dahilinde değiştirilebileceği yazmaktadır.

Dilersen temiz bir başlangıç yapabilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İsabetli vurmuşsun, tebrik ederim.

Bu alıntıları buraya atmamın nedeni insanların düştüğü yanlışları görmeniz içindir. Sadece kendilerini akıllı sanıp kalan herkesi aptal sanıyorlar. Makro her şekilde anlaşılmaktadır ve makro kullanan hesaplar cezalandırılmaktadır. Bir diğer hata da yok oyunun %95'i kullanıyormuş o yüzden kullanmış, anket mi yaptın? Ama bundan sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirsin, makro kullandım tespit ettiler ve banladılar.

En büyük yanlış ise yakalandığında oyun kurallarında ilk seferde hapis yazıyor ben neden banlanıyorum demek, en altta cezaların inisiyatif dahilinde değiştirilebileceği yazmaktadır.

Dilersen temiz bir başlangıç yapabilirsin.
    sende ares serverinda oynuyorsun o serverdaki asas okcu wariorlardan baslarmisiniz temizlemeye mesela ? Daha gecen aylarda +10piril piril parlayan bir warior cz townda makroyu acik unutup kuzenim acmis demistide kusura bakmayin anca konusuyorsunuz bos laf herkes biliyorki makroyu engellemiyorsunuz chaosda koxpdan gecilmiyor gelin altarda bir chaosa girin bakalim kac koxper goreceksiniz bunlari banlayin oyunu temizleyin

Ornegin neden g300 mause yazilimini oyunda acanlara 3.parti yazilim kullaniyor tpt x muamelesi yapmiyorsunuz xincode bunu yapabiliyor olmali ?
    Last edited by han_S5Hb32kY; 02-25-2020 at 06:02 AM.

Senior Member
    hesaba girince ne yazıyor?
    Gm command mı? yoksa tpt-x mi?