Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: ban hakkında

Senior Member

ban hakkında

Selam. neden ban yediğimi yazabilecek bir yetkili var mı acaba?

Hesap bu ID ye kayıtlı değil. Öğrenmek istiyorum yorum ile hesap kapattıracak ne yaptım. TPT kullanan birisi de değilim, olsa zaten tpt yazar. karakterin ismi küfürlü'de değildi.

https://i.hizliresim.com/agBo12.jpg

Last edited by Rougee2; 02-24-2020 at 09:35 AM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Anlamı şu gm oyun içi kontrol yaparken bizzat görmüş ban atmış.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    bro chaostaydım ben oyundan çıktım sonra. chaosta alan belli skiller belli. tpt kullansam tpt yazar geçer . kullanmıyorum etmiyorum. nick küfürlü değil . Chaos alanının içinde neyi kontrol edebilir. madem kontrol ediyor içerdeki kxp kullananı ben fark ediyorum onlar fark edemiyor mu?. kullanıyorsam yazsın bende eyvallah deyim.

yorumdan ban yiyecek ne yaptım . bir gm arkadaş yazabilir mi rica etsem. 2 dk vaktinizi ayırıp. ID yi yazabilirim
    Last edited by Rougee2; 02-24-2020 at 09:46 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmiyor. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

Senior Member
    sağol çok yardımcı oldun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post
    Selam. neden ban yediğimi yazabilecek bir yetkili var mı acaba?

Hesap bu ID ye kayıtlı değil. Öğrenmek istiyorum yorum ile hesap kapattıracak ne yaptım. TPT kullanan birisi de değilim, olsa zaten tpt yazar. karakterin ismi küfürlü'de değildi.

https://i.hizliresim.com/agBo12.jpg

Ben tpt programı kullanmadım. ban yemeden önce yaptıklarımı cep telefonuyla aynen çektim ve bir problem için çözüm ararken ban yediğimi düşünüyorum.
    GM Arkadaşlar bir baksanız lütfen . yediğim banın bu oyunla alası olmayan bir program yüzünden olduğunu düşünüyorum.

Senior Member
    XİGNCODE3 Bazı durumlarda yapıyor bunu. Eskiden benim ekran kartına ait amd software yazılımını zararlı görüp oyuna sokmazdı. banlanamazdı ama onu kaldırmadan giremezdim. bence ticket atıp videonuzun linkini de verin. Suçunuz yoksa açılır gibi geliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SelmanC View Post
    XİGNCODE3 Bazı durumlarda yapıyor bunu. Eskiden benim ekran kartına ait amd software yazılımını zararlı görüp oyuna sokmazdı. banlanamazdı ama onu kaldırmadan giremezdim. bence ticket atıp videonuzun linkini de verin. Suçunuz yoksa açılır gibi geliyor.
    Başkan yazdım gönderdim fakat bakmadan cevap yazıp kapatmışlar tahminimce.
    yazdığı cevap aynen şu
    " Merhaba,
    Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir.
    "

Empati kurmaya çalışıyorum. NTTGame çalışanı ben olsam gelen o videoyu izleyip karakteri incelesem en basiti yazacağım şu olurduki, Gönderdiğiniz video yu izledik ve karakteriniz incelendi sonuç şu şu şu falan diye cevap yazardım. en basiti bu ya .
    Onlarca Cr ye video attım @CluTaah @Patheoz defalarca sonuçlandırdılar. Ben tpt kullansam o videolarda çıkmaz mıydı ortaya. Oyunla alakası olmaya program yüzünden hesabın kapatıldığını düşünüyorum . Şu çektiğim videoya bakıp bir defa kontrol edebilir misiniz tekrar . ben kxp kullanmadım. @Khenarth @Phyrcama
    Last edited by Rougee2; 02-28-2020 at 08:15 AM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post
    Ben tpt programı kullanmadım. ban yemeden önce yaptıklarımı cep telefonuyla aynen çektim ve bir problem için çözüm ararken ban yediğimi düşünüyorum.
    GM Arkadaşlar bir baksanız lütfen . yediğim banın bu oyunla alası olmayan bir program yüzünden olduğunu düşünüyorum.

Banlanma korkusu yaşamıyorsan durduk yere oyuna girişini çıkışını hele ki bandan hemen öncesinde amaçsız bir çekim yapmaya neden ihtiyaç duyduğunu da açıklar mısın ? Ben anlayamadım çünkü amacı.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Banlanma korkusu yaşamıyorsan durduk yere oyuna girişini çıkışını hele ki bandan hemen öncesinde amaçsız bir çekim yapmaya neden ihtiyaç duyduğunu da açıklar mısın ? Ben anlayamadım çünkü amacı.
    işte bir zeka fakiri daha, adam neler yaptıktan sonra ban yediğini anlatıyor.