Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Suç mudur?

Suç mudur?

Slota bire bir kosp ile gelen şahıslara mause ve entere ölümüne abanarak trade atınca oyundan düşüyorlar. Ve bu sebepten dolayı ben tradeden banlamıyorum. Sizce gerçekten hak mı? Adil mi? Kosp açan açana onlarla uğraştığım için ne kasa biliyorum ne de zevk alabiliyorum. Ama şahısları oyundan düşürdüğüm için ben banlanıyorum? Kospçular hala oyunda oynamaya devam ediyorlar. Vicdanınıza soruyorum Adil mi?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yaptığın ban sebebi adam kosper da olsa rahatsız etmeye hakkın yok

Quote Originally Posted by reviee View Post
    Ben genieye pusa pre ye dünya para vereyim sonra cvp a bak hakkın yok....

Quote Originally Posted by reviee View Post
    Hangi slotta kosp ile kasıyorsun acaba? Merak ettim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Öyle bir hakkın yok kardeşim

Quote Originally Posted by xThaseus View Post
    Öyle bir hakkın yok kardeşim
    Genie ye pota hammere preye dünya para vereyim. Eleman gelsin kospla slotu alsın ve biz de sesimizi çıkartmayalım öyle mi?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AsheAsheAsheAshe View Post
    Hangi slotta kosp ile kasıyorsun acaba? Merak ettim.
    Bide insanları suçmuyor senin gibiler mümkünse hiç girmesin oyuna hem suçlu hem güçlü bu oyunda yöneticiler var kafana göre adalet dağıtamazsın.

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Bide insanları suçmuyor senin gibiler mümkünse hiç girmesin oyuna hem suçlu hem güçlü bu oyunda yöneticiler var kafana göre adalet dağıtamazsın.
    Bence ilk başta yazı yazmayı öğrenin ondan sonra kendinizi bir yetkili sanıp saçma sapan yorum yapın. Ciddiye alamıyorum.

Quote Originally Posted by AsheAsheAsheAshe View Post
    Slota bire bir kosp ile gelen şahıslara mause ve entere ölümüne abanarak trade atınca oyundan düşüyorlar. Ve bu sebepten dolayı ben tradeden banlamıyorum. Sizce gerçekten hak mı? Adil mi? Kosp açan açana onlarla uğraştığım için ne kasa biliyorum ne de zevk alabiliyorum. Ama şahısları oyundan düşürdüğüm için ben banlanıyorum? Kospçular hala oyunda oynamaya devam ediyorlar. Vicdanınıza soruyorum Adil mi?
    kardes sen olayı yanlis anladin sanirim. illegal program kullanmalari, onlari rahatsiz edecegin anlamina gelmiyor. aykiri bir durum gordugun taktirde, ekran videosu alip CR'ye bildirirsin, yetkililer geregini yaparlar. illegal durum ne kadar yasaksa, baskalarina rahatsizlik vermekte o kadar yasak. premium'lu, genieli olman, sana tum herseyi yapabilirsin hakki vermiyor.

Quote Originally Posted by elm_GsbCcj6l View Post
    kardes sen olayı yanlis anladin sanirim. illegal program kullanmalari, onlari rahatsiz edecegin anlamina gelmiyor. aykiri bir durum gordugun taktirde, ekran videosu alip CR'ye bildirirsin, yetkililer geregini yaparlar. illegal durum ne kadar yasaksa, baskalarina rahatsizlik vermekte o kadar yasak. premium'lu, genieli olman, sana tum herseyi yapabilirsin hakki vermiyor.
    Haklısınız lakin, hem para vereyim hizmet alamayayım. Hemde sanki oyunun şikayet bölümünde çalılıyormuş gibi tüm sv yi gezip report mu edeyim. Sizce mantıklı mı bu durum? Ayrı yeten ben slotta kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum. Çoğu eleman genie bile açmadan direk kospa bırakıp gidiyor ve haliyle kutu alamıyorum. Yasak bir 3 parti programını kullandığı için bana ve oyuna zararı olduğunu düşünerek trade ile elemanı oyundan düşürüyorum ama ben cezalandırılıyorum.. Bence hiç adil değil.