Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Suç mudur?

Senior Member
    yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. yasalar önünde seninde koxperdan bir farkın yok. bu devran böyle gitmemeli. birileri dur der merak etme.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

İllegal oyuncuları discord üzerinden mevcut bulunan hile bildirimi kanalı üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Ve tüm oyun kurallarına aykırı olan davranışları da cheat reports üzerinden aynı şekilde konu açarak iletebilirsiniz. Fakat bu yöntemle belki de hille kullanmayan bir oyuncuya denk geldiniz ve sizi raporladı.

Detayları tam bilmiyorum fakat anlattığına göre, aldığınız cezada herhangi bir yanlışlık yok.

Bilginize,

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yanıltıcı bilgiler verilince CSI Miami çalışması yapmak geldi içimden ve raporlarını inceledim ve tahmin ettiğim gibi yaptığın eylem spot paylaşamamadan kaynaklanıyor. Senin daha önceden gönderdiğin küfür raporlarını incelediğimde de yine seri trade attığın için bu oyunculardan küfür duymuşsun. Kısaca sen bunu raporlara dayanarak söylüyorum 11 Ağustos 2019'dan beri alışkanlık haline getirmişsin ve aslında aldığın cezanın katlanarak süresize kadar gitmesi gerekir.

Lütfen forumdaki insanları yanıltmaktan vazgeç ve saplantı haline getirdiğin bu eylemi tekrarlama.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yanıltıcı bilgiler verilince CSI Miami çalışması yapmak geldi içimden ve raporlarını inceledim ve tahmin ettiğim gibi yaptığın eylem spot paylaşamamadan kaynaklanıyor. Senin daha önceden gönderdiğin küfür raporlarını incelediğimde de yine seri trade attığın için bu oyunculardan küfür duymuşsun. Kısaca sen bunu raporlara dayanarak söylüyorum 11 Ağustos 2019'dan beri alışkanlık haline getirmişsin ve aslında aldığın cezanın katlanarak süresize kadar gitmesi gerekir.

Lütfen forumdaki insanları yanıltmaktan vazgeç ve saplantı haline getirdiğin bu eylemi tekrarlama.
    O şahısların kosper olduğuna o kadar eminim ki.. kimseyi de yanlıtmaya düşürmek gibi bir çabam yok. Ne olduysa birebir onu anlatıyorum. Önceki banda da şahıs kosp açmıştı. Ama siz durumu normal birşeymiş gibi düşünüp bana yüklenmeyi ön görüyorsunuz. Yani diyorsunuz ki koso açsın biz de uyugun görürsek işimiz olmazsa canımız isterse banlarız. Sen slottasın dc pren var pusların var genien var umurumuzda değil.... o şahısların videoyu çekerken kopslarını durdurup çektiklerini sizlerde benim kadar iyi biliyorsunuz. Ne diyeyim demekki hiç bir yerde kasmayıp kosper görünce kendini zorunlu hissedip şikayette bulunmamı isriyorsunuz.. ama oyuncuların yönetim ile bir ilgisinin olmadığının da oyuna oyun oynamak için girdiğini zamanını şikayetlerle harcamak istemediğinin farkında mısınız bilmiyorum.. Peki siz hakkı olun ben haksız olayım.. yanıma kosperler gelsin sesimi çıkartmadan çekip gideyim...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Anlamamakta ısrar ediyorsun sanırım 11 Ağustos 2019'dan bugüne bu eylemi sürekli yapmışsın ve eylemlerin hepsi spot kavgasından olmuş, bunlar yüzünden tarafına küfürler edilmiş bunları raporlamışsın. Kendi raporunda konuşulanlar sana ait olanlar raporlarda mı yalan?

Bu tutumunu devam ettirmen halinde kendi kanıtlarından bölümleri burada paylaşıp forum hesabını insanları yanıltmaktan cezalandırabilirim, bu yüzden yaptığın eylemin sadece oyun hırsına yenik düştüğün için yaptığını kabullenip bunu tekrarlamayı ve sıradan oyuncuları hileciymiş gibi lanse etmeyi acilen bırakmalısın.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Anlamamakta ısrar ediyorsun sanırım 11 Ağustos 2019'dan bugüne bu eylemi sürekli yapmışsın ve eylemlerin hepsi spot kavgasından olmuş, bunlar yüzünden tarafına küfürler edilmiş bunları raporlamışsın. Kendi raporunda konuşulanlar sana ait olanlar raporlarda mı yalan?

Bu tutumunu devam ettirmen halinde kendi kanıtlarından bölümleri burada paylaşıp forum hesabını insanları yanıltmaktan cezalandırabilirim, bu yüzden yaptığın eylemin sadece oyun hırsına yenik düştüğün için yaptığını kabullenip bunu tekrarlamayı ve sıradan oyuncuları hileciymiş gibi lanse etmeyi acilen bırakmalısın.
    Ben size yalan mı söylüyorsunuz diyorum ki?
    Önceki bağlandığımda şahısın ettiği küfürleri tabi ki attım işlem gördü mü görmedi mi bilmiyorum.. Sıradan oyunculara iftira attığımı söylüyorsunuz sıradan bir oyuncu genie ile mob doğar doğmaz canı yarıya indirebiliyor demekki.. siz benim demek istediğimi ya anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz tradenin cezası mı var? Tamam çekiyorum ama sadece adil olmasını istiyorum. Slota gelip kosp açan adamlara trade attığım için banlanıyorsam onlara da bir yaptırımın uygulanması gereltiğini söylemek istiyorum.