Results 1 to 10 of 10

1 2 gün içinde birden fazla karakter açıcam abuse hatası alırmıyım ?

hiçbir illegallik söz konusu değil 4 pc var evde hepsiyle giriyorum tek ipden premium herşeyleri var

günde 3 tanemi açmalıyım yoksa hepsini şimdi açsam sorun yaşarmıyım ? ticket falan uğraşmak istemiyorumda

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    ilk defa boyle bir şey olduğunu duydum umarım karakter açtın diye ban yemezsin

Hata almazsın.

Quote Originally Posted by HeadShootFatih View Post
    ilk defa boyle bir şey olduğunu duydum umarım karakter açtın diye ban yemezsin
    forumda bu konuyla ilgili 998989879898 tane post var nasıl denk gelmezsin bende emin olmak amacıyla konu açmak istedim

edit: millet amcaoglu kuzeni halasının kızına hesap açıyor oyüzden o hatayı alıyolar galiba ben direk kendime açınca sorun olmaz gibime geliyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Birbirini takip eden, seri hesapları ardı ardına açarsanız muhtemelen otomatik olarak hesaplar engellenir diye düşünüyorum. Oynayacağınız hesapları günlere yayarak isimlerinin ardışık olmadığı şekilde almanızı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Birbirini takip eden, seri hesapları ardı ardına açarsanız muhtemelen otomatik olarak hesaplar engellenir diye düşünüyorum. Oynayacağınız hesapları günlere yayarak isimlerinin ardışık olmadığı şekilde almanızı tavsiye ederim.
    teşekkür ederim

Banned
    Quote Originally Posted by paladin242 View Post
    hiçbir illegallik söz konusu değil 4 pc var evde hepsiyle giriyorum tek ipden premium herşeyleri var

günde 3 tanemi açmalıyım yoksa hepsini şimdi açsam sorun yaşarmıyım ? ticket falan uğraşmak istemiyorumda
    ben 3 saat içinde 3 çar açtım abuse yedim bende başka aradaşlarına açtır yada başka yerlerde aç

Senior Member
    Quote Originally Posted by SametOglann View Post
    ben 3 saat içinde 3 çar açtım abuse yedim bende başka aradaşlarına açtır yada başka yerlerde aç
    arkadaşına açtırma hile falan kullanıyorsa başın boşu boşuna derde girer tüm hesapların gümler

Junior Member
    Merhabalar bu şekilde hesap açtığım için 3 hesabım kapatılmış ticket açtım fakat 3 gündür bekliyorum ne zaman sonuçlanır #JFP-575-54639 ticket numarası

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

ben o şekil aldım hesapları otp kurarken sıkıntı çıktı. telefon numaramın tüm hakları doldu hesaplar da kullanılmıyor zaten. telefon numarasını silme durumu olmaz mı bu hesaplardan.