Results 1 to 5 of 5

Thread: Server destan

Junior Member

Server destan

yaklaşık 20 gündür Knight Online'ye tekrar dönüş yapmaktaydım.
    50'li levellerdeki Lifer'ı Return Knight ile birlikte 78lv %85? civarına kadar kastım int support priest olarak
    dün char dc yedi ve tpt duo yazısını gördüm.
    sonrasında uxardie ise hapisteydi.

Uxardie de yine yaklaşık 15gündür oynadığımız bir char(çoklu kullanıcı) o char 15 günde 64lv oldu
    ben şunu anlamıyorum. bu oyunu bilmeyen birisi chat görevleriyle birlikte görevden göreve 73 lv olabiliyor yaklaşık 15 saatte.
    o hesapta destan serverinde 4 char slotu da dolu. warrior,mage,Rogue 2x(asas ve okçu) bu charların archieve'deki ms'lerine dahil girilmedi.

şunu anlayamıyorum.
    15gündür oyunda olan char bir koxper olsa bir takım faaliyetlere girmeliydi. Ya pk atıp NP kasacak, ya farm yapacak ve para birikimi yapacak ya pazar yapacak ve para birikimi yapacak ya da level alacak.
    BU CHARDA HİÇBİRİ yok.
    Böyle bir durum süregelirken Lifer TPT Duo yazısı ile karşı karşıya kaldı.

İki hesabıma uygulanan bu yasağın kaldırılmasını arz ederim.
    Last edited by SkCLucky; 02-23-2020 at 12:53 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği için lütfen destek ekibine bilet gönderin.

Junior Member
    charda cash yok. 79 olunca alıcaktım 2 charın tradeleri bile acık değil: illegal faaliyet olmadan kitlediler beni.

şunu anlayamıyorum.
    15gündür oyunda olan char bir koxper olsa bir takım faaliyetlere girmeliydi. Ya pk atıp NP kasacak, ya farm yapacak ve para birikimi yapacak ya pazar yapacak ve para birikimi yapacak ya da level alacak.
    BU CHARDA HİÇBİRİ yok.
    Böyle bir durum süregelirken Lifer TPT Duo yazısı ile karşı karşıya kaldı.
    Last edited by osm_98f4RlTH; 02-23-2020 at 12:21 PM. Reason: edit ekstra bilgi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini sağlamaz.

Junior Member
    CR'ye konu açtım lütfen oradan bakınız. premiumsuz neredeyse 79 lv olacak charım kitlendi. sözde diğer koxqer olan charda da bir şey yok. ne kadar saçma ki 15gündür bir parmak yol alamamış bir charın hile kullanması şüphesi ya da yaftalaması yüzünden emeklerim boşa gitti.

charda o kadar emek var ve 79 olunca daha elit bir boyuta geçecektim. şuan haybeye ban yiyen bir charıma cash alamam ya da cashi olan bir arkadaşımdan bunu rica edemem.