Results 1 to 3 of 3

Exclamation Hesap Bildirimi Hakkında

Merhabalar,

Geçmiş zamanlarda hesabıma izinsiz erişim sağlandığı yönünde bilgi aldım. GM tarafından bildiri aldım.
    Bunun için destek birimine bilet atmam söylendi (Account Hack).
    Bu konuda bir bildiri attım 2 gün sonra yanıt geldi. Bir forum doldurulup geri gönderilmesi istendi.

Formu doldurdum ve "gönder" yaptım lakin hepsini doldurun şeklinde hata ile karşılaştım. Doldurulacak yer kalmamışken neyi dolduracağımı bilemedim.
    Ödeme 1 , 2, 3, kodu ve geçmişine ne yazmam gerekiyor ben yok yazdım çünkü yok..
    Yinede Cash yüklemesini Power up Store'den yaptım. Oradan Hediye kupon kodu gibi kod gelmiyor verilmiyor.
    Destek ekibide anlamıyor hata veriyor diyorum doldur diyor. Anlamıyorlar ben doldursamda size gitmiyor ..

Ne yapmam gerek bilgisi olan var mı?

Zaten OTP sorum vardı ICS OTP ye bilet attım cevap vermektense o yöne attı kaçtı.
    Beni neden uğraştırıyorlar anlam veremiyorum. Çalışmak istemiyorlarsa bıraksın başkası yapar o işi de.

Çözümleri önerileri bekliyorum...

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    dostum malum sitelerden cash yüklemesi yaptın ise onların spraiş geçmişlerinde kodlar kayıtlı oluyor muhakkak onlarla gir dene birde

Merhaba IIIIDoritoSIIII

Yok kodla yükleme yapmadım. malum siteler sadece nttgame PayByMe yükledim. Oradaki ESN değişiyor lakin kutucuğa yazabilinecek bir kod vermiyor. Yükleme oradan direk gerçekleşiyor.

Tags for this Thread