Results 1 to 7 of 7

Angry Jr Sıra Kaydırma

S.a herkese bu akşamki JR etkinliğinde sıra kaydırıp gb yi alan arkadaş...
    Last edited by SkCLucky; 02-22-2020 at 07:49 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Jr ödüllerinin tamamı etkinlik ödülü sağıldığı için bu durumun herhangi bir cezası yoktur.

Bilginize,

Sıra bendeyken mage çekiyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by rel_XDdwGyVt View Post
    Sıra bendeyken mage çekiyor
    Bu durumu niteler kanıtınız varsa Cheat Reports bölümüne konu açabilirsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bu durumu niteler kanıtınız varsa Cheat Reports bölümüne konu açabilirsiniz.
    Nasıl yani jrde devadan alacağımız itemi değerine göre almaz isek ceza mı alıyoruz?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu konuda yıllardır söyleniyor jr de sıra diye bir olay yok, kime ne düştüyse herkes şansına razı olacak diye, ama hala insanlar birbirlerini suçluyor her gün jr saatinde ana avrat küfürler, adamın nick'ini yazarak bu kişi hırsızdır demeler... Bence madem ki böyle bir şey suç değil, ozaman bu ithamlara maruz kalan kişiler şikayet ettiği takdirde ithamda bulunanlar ceza almalı, mesela bana gb düştü diyelim, ama kutuyu açan ben değilim bir başkası, sıra kaydırmış gb bana gelmiş neden vereyim ki, aynı şey daha önce benim de başıma geldi sesimi çıkarmadım şansıma razı oldum. Eminim bu sıra olayını kutsayanlar kendilerine gb düşse aynı şeyi yapacaklardır.
    Ama şu var bir şekilde onu engellemek adına mage tp yapar towna çeker falan ozaman başka tabi, kanıt sunarsın gereken yapılır. Bunun haricinde gb sırası benimdi falan diyerek karşıdakini hırsızlıkla suçlayıp alttan flod yapan veya forumda teşhirde bulunanlar cr'ye atıldığı takdirde işlem göremesi gerekir diye düşünüyorum.
    Last edited by BySTONEXX; 03-04-2020 at 10:45 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by haw_NfVlzbWZ View Post
    Nasıl yani jrde devadan alacağımız itemi değerine göre almaz isek ceza mı alıyoruz?
    Anlatılmak istenen şu; sıranın sende olduğunu ve Deva'nın drobunda gold bar olduğunu düşünelim. Gold Bar'ın sana gelmemesi için mage karakteri kasıtlı olarak seni town'a çekerse, diğer bir değiş ile alandan seni uzaklaştırırsa, oluşturulan kanıt neticesinde ceza alabilir.

Yoksa normal şartlarda sıra kaydırmanın cezası yoktur.