Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Member
    Nickname
    4ever:LorD_ReadeN
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Server da varsa kery staff 131 ap + basılamayan 59 lw ise scor malum hp lazım.

Senior Member Vrij's Avatar
    slm hepsini okumadım, usta mage de değilim ama moradon korkuluklarından, expte filan deneyerek bildiğim, bu oyunda herşey silahın atagıdır.
    WOE deki flame damagei övenlere guvenip +8ini mi ne almştım çok eskiden hiç bişi kesmiyordu çünkü ap si düşük.
    Magede atak arttıran,
    1. silahın APsi
    2. yuzuklerin +sı
    3. MP stat puanı da az oranda arttırıyor ama rogue warr lardaki gibi direkt değil, ben onu önmsemiyorum, silahın istediğinden fazlasını HP ye veriyorm. Krowaz +8 sopaları 143 MP istyor. +9unu TL ile satıyorlar maalsef

Asıl önemlisi 20dk gelen rpr parası scorching staff ta daha düşük, elixer en kötüsü 200kusur k.
    Last edited by Vrij; 02-23-2020 at 03:24 PM.

Junior Member
    Nickname
    XiaoTT
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Garp ve oasis 7yi denemiş birisi olarak aralarında çok az fark oldugunu söyleyebilirim. Hatta şu iyidir bu iyidir bile denemiyor. Çünkü birinin apsi daha yüksek elemental damagei daha düşükken diğerinin apsi düşük elemental damagei daha yüksek. Ama şunu söyleyebilirim. Cz için her türlü scorchingi öneririm antidefinden dolayı. Farm açısından baktığımız zaman önerim hell blood olur. Misal yan buildin ice olsun. Ice vururken bildiğin gibi flame damagein hiçbir etkisi yok. Bu durumda apsi daha yüksek olan daha çok vurmuş oluyor ve mobları keserken sana daha çok katkı sağlıyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    23.02.2020 Event Öncesi ve Sonrası
    sayın admin mod gm yönetici. heyenyse ve orda kim varsa. size sesleniyorum.
    Evet bir kaç saat önce başlayan %100 eventten önce dc pre + 10 dc flaş basılı halde üstümdeki 2 bow ile rpr gelene kadar 180 htb kesip vip key + inventory full dolduruyordum. 3200 /3500 civarı ok harcıyordum
    Bu event başladıktan sonra ise yine aynı dc pre + 10 dc flaş basılı halde iken 2 bow rpr gelene kadar yine 180 htb kesiyorum vip key doluyor ama inventory boş kalıyor. Bom boş yaa. Boş diyorum anladınızmı. yine 3200/3500 ok harcıyorum.
    DC pre + 10 dc flaş basılı.
    Bu nasıl mümkün oluyor ki ?

-----------------
    Bu saat itibarı 20.20 itibarı ile vip key bile dolmuyorrrrrr.....
    Şaka bigi.

Merhaba kardeşim sorduğun soru çok saçmada olsa yıllarını vermiş bir mage player olarak cevaplama gereği duydum çünkü insanların artık bazı şeyleri öğrenmesi gerekiyor Sanırım Schorcıng Ve hel blod arasında kalmışsın Sana şöyle detaylı bir bilgi vereyim Flame ring bonuslarıyla stafın fr bonusları kesinlikle aynı değil Stafınki düşürülmüş hasar olarak oynanmış Stafın verdiği fr damage sadece zehir skillerinde işe yarar örneğin Hell blod ile nova attın 50 zehir geçerken Woe ile zehir atınca 80 damage geçer aynı şekilde 18 skilindede hel blod ile 100 damage atıyor isen başka Fr bonusu olan staf ile fazla damage atarsın bu tabiki iyi olduğu anlamına gelmez ama aralarındaki fark budur ayrıca şunu belirteyim arkadaşlar Schorcing stafın 11 ka Durabity Hell blodun 13 k Durbty olduğunu belirtmiş Doğrudur ama Schorcing stafa rebirt basarsan aynı durabityi görürsün yani evet saçma ama Schorcinge Reb basılınca Durabity artıyor buda kısa bir bilgi olsun iyi forumlar . [ Twitch ] [ MagicianinTheHouse ]

çok teşekkürler arkadaşlar hepinize çok araştırdım fakat bukadar detaylı bilgiler hiçbiryerde yoktu ilerde araştıran arkadaşlara rehber niteliğinde olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    15 senedir mage oynuyorum. Magede DAMAGE istiyorsan aşağıdakileri önem sırasıyla yazıyorum. Dikkatlice oku.

1. 255 MP. Ne yap ne et 255 mp ver statda verdiğin MP damageni her alanda direkt etkiler.

2.Flame ring . Staftan önce +3 e kadar alabiliyorsan fr al staftaki açığı quest stafla en kötü 73 ap isimsiz uniq stafla kapatırsın.

3. Staf. Farm yapıyorsan çift stat oynuyorsan. Kesinlikle quest +4 bile HB +6 kadar damage çıkarır. Pk da düşünürsen fulitol staf combosu başarılıdır. Tüm staflarla tüm kombinasyonları bugüne kadar defalarca denedim. Özellikle eski swlerde quest staf en iyisidir.