Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

scorching staff ve hellblood arasındaki fark ? (usta mage playerlar içeri)

genie ile farma bırakcam arkadaşlar doğal olarak sadece uzak tekli skilleri kullancam herkes ayrı bir staff öneriyor ayrıca hellblood en pahalı staff şuan siriusta . scor stafın flame damage 56 hellblood 40 tamam ap farkı var ama flame damagede çok önemli bir etken aklıma takıldı denemiş test etmiş kardeşler yardımlarınızı bekliyorum

edit: yada şöyle olabilirmi dostlar . ben flame ringlerdeki falame damagenin atağı çok etkilediğinin farkına vardım. bu stafftaki flame damageyle aynımı acaba ? yoksa stafftaki ringteki gibi işe yaramıyormu ? eğer yaramıyorsa hell bloodun daha iyi olma ihtimali daha yüksek. daha iyisinden ziyada gözle görülür bir fark yaratır
    Last edited by vanessa123; 02-22-2020 at 09:25 AM.

Senior Member
    tattığım tecrübeler ışığında söylemem gerekirse hem staff vuruşu hem zehir vurması olsun ikisininde iyi olduğu staff scorshing stafftır atak çok önemli değil sen warior değilsin magesin sonuçta.
    ha bana staff vursun diyosan ordada hellblood diyebilirim .

Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    tattığım tecrübeler ışığında söylemem gerekirse hem staff vuruşu hem zehir vurması olsun ikisininde iyi olduğu staff scorshing stafftır atak çok önemli değil sen warior değilsin magesin sonuçta.
    Ha bana staff vursun diyosan ordada hellblood diyebilirim .
    yorumun İÇİn teŞekkÜr ederİm dostum ancak ben sadece uzak skİllerİnİ kullanicam fr 70 80 54 56 18 bunlar dahİlmİ dedİĞİne

merhaba dostum yıl olmuş 2020 hala sen warrior değilsin staff vursun diyorlar hb al gec. flame damage abarttıkları kadar etkili olsaydı hb pahalı değil woe açık ara cok daha pahalı olurdu.

alan ile farm yapacaksan flame damage -ki bunda emin değilim 7 elexir 7 woeden fazla vuruyor sonucta. -
    tekli skilleri kullanacaksan ap ye bakman lazım -ama bunda eminim-
    Last edited by Asomac; 02-22-2020 at 10:34 AM.

Quote Originally Posted by Asomac View Post
    merhaba dostum yıl olmuş 2020 hala sen warrior değilsin staff vursun diyorlar hb al gec. flame damage abarttıkları kadar etkili olsaydı hb pahalı değil woe açık ara cok daha pahalı olurdu.

alan ile farm yapacaksan flame damage
    tekli skilleri kullanacaksan ap ye bakman lazım
    teşekkürler dostum . bu flame damage staff ile ringteki farklı ozaman bunu çıkarttım bu durumdan çünkü +0 flame ring bile 250 300 damage farkı veriyor duali ile 500 600

Quote Originally Posted by vanessa123 View Post
    teşekkürler dostum . bu flame damage staff ile ringteki farklı ozaman bunu çıkarttım bu durumdan çünkü +0 flame ring bile 250 300 damage farkı veriyor duali ile 500 600
    ben tesekkür ederim istersen akşam hb elexir ve woenin attıgı damageleri seninle paylasabilirim. ss m yok ne yazık ki

Senior Member
    yıl oldu 2020 hala scor vs diyen var kardeşim o tarz staflar yarı paper mage stafıdır. Ayrıca en önemlisi stafın atağıdır yavf ezik bi itemle de mi deneyemiyorsunuz maradonda ?Atağı daha yüksek olan staf her zaman daha çok vurur bu kadar basit ..

Hakikaten yıl olmuş 2020 tecrübeleri ısıgında yanlıs bilgi veren var skill fark etmeksizin hb ötekilerden cok vurur.sw ni ve piyasayı bilmiyorum ama hb parası kurtarıyosa 7 elix alıp kalan parayla frleri yükseltirsen en yararlı durum olur.Örnek olarak destanda +7 hb 120m, fr +0 20m, elix +7 30m diyelim az bi farkla dual +1 fr + +7 elix alınabilir hb parasına.(burda elixin rpr giderinide düşünmen lazım)

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Staffın atağı önemlidir flame damage 2. planla kalır bunu denemeniz için ise +8 wood staff ile +0 scorcing takıp fr damagesi yüksek olmayan bir mobda veya kuklalarda deneyebilirsiniz. Sonuç olarak Hellblood > scorching > woe aksini iddia edenlerden video bekliyorum. +8 salamander> +7 elixir hatta +7 elixir > +7 woe.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    +7 woe +7 hellblood +7 scorching dün yaratıklar üstünde nova tekli skillerini test ettim. Hell blood hepsinden üstün hasarda. Ama anlamadığım tek nokta woedeki mp bonus ve flame damage hayvani bir şekilde fazla. 30 atak farkı bu kadar çok etki etmemesi lazım Woenin üstün olması gerekirdi mantıken düşününce novada. Testleri drakideki moblar üstünde yaptım 3 tur girdim. Hellblood gözle görünür bir şekilde önde hasarda.