Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Nedir bu lag kardeşim!

Oyunda yaklaşık 2 haftadır bir lag mevcut. Bunun aksini söyleyecek biri yoktur. Boş zamanlarımda stone golem, giant golem de farmlayan biri olarak, ben bu 2 hafta içinde yaklaşık 10 kere expe yattım. Karakterim 83/3.

Ya siz dalga mı geçiyorsunuz insanlarla acaba? bu kadar basit mi insanların emeğiyle dalga geçmek? %2.5 luk bir exp kasmak için ne kadar uğraşmak gerek farkında mısınız acaba siz? 2020 yılında, bu tarz basit bir oyunda nasıl lag olabilir?

Bu GM kişileri, uyarıyor mu acaba yapımcı şirketi? yoksa tek yaptıkları yayın açıp espriler şakalar mı?

İyice soğuttunuz ya beni bu oyundan, şurda günde 2-3 saat kafa dağıtayım diye giriyorum, insanı kanser ediyorsunuz.. Çok da küfür yiyorsunuz haberiniz olsun.

Şu oyunu oynamayarak en büyük cezayı verirsiniz bu oyunun sahibine ama hepiniz tiryaki olmuşsunuz, tıpkı sigara içiyormuş gibi, bırakamıyorsunuz bu oyunu.. göz göre göre insanın emeklerini boşa sayan, parasını emen, akıl sağlığını bozup sinir küpü eden..YAZIK

Premium 15 gün kaldı, biter bitmez bu oyunu tarihe gömeceğim. Sizlere bol şans

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hizmet: 0
    Memnuniyeti önemseme: 0
    Hata kabul etme: 0
    Güven verme ve şeffaflık: 0

Oyun değil, stres kaynağı bkz: Knight Online. Yönetim zayıf. İllegal ile savaş muhabbetini buna katmıyorum. Bunun harici nereden bakarsan bak eksik. Meşhur hafta sonu yoğunluğu açıklaması da birazdan gelir.
    Last edited by NocturnalCreature; 02-22-2020 at 12:01 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Exp yatacağımı bildiğim için canavar falan kesmıyorum ben artık ..

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DDeRozan View Post
    Oyunda yaklaşık 2 haftadır bir lag mevcut. Bunun aksini söyleyecek biri yoktur. Boş zamanlarımda stone golem, giant golem de farmlayan biri olarak, ben bu 2 hafta içinde yaklaşık 10 kere expe yattım. Karakterim 83/3.

Ya siz dalga mı geçiyorsunuz insanlarla acaba? bu kadar basit mi insanların emeğiyle dalga geçmek? %2.5 luk bir exp kasmak için ne kadar uğraşmak gerek farkında mısınız acaba siz? 2020 yılında, bu tarz basit bir oyunda nasıl lag olabilir?

Bu GM kişileri, uyarıyor mu acaba yapımcı şirketi? yoksa tek yaptıkları yayın açıp espriler şakalar mı?

İyice soğuttunuz ya beni bu oyundan, şurda günde 2-3 saat kafa dağıtayım diye giriyorum, insanı kanser ediyorsunuz.. Çok da küfür yiyorsunuz haberiniz olsun.

Şu oyunu oynamayarak en büyük cezayı verirsiniz bu oyunun sahibine ama hepiniz tiryaki olmuşsunuz, tıpkı sigara içiyormuş gibi, bırakamıyorsunuz bu oyunu.. göz göre göre insanın emeklerini boşa sayan, parasını emen, akıl sağlığını bozup sinir küpü eden..YAZIK

Premium 15 gün kaldı, biter bitmez bu oyunu tarihe gömeceğim. Sizlere bol şans
    umarım gerçekten bırakabilirsin . bende aşırı soğudum oyundan bu aralar . bu ilgisizlikten falan ama 2-3 gün oynamayınca elim ayağım titriyor
    şu koxp olayları çok arttığı dönem bırakmıştım ne güzel 4 sene civarı oynamamıştım nasıl oldu da gene başladım bilmiyorum . ama insanları cidden oyundan soğutuyorlar. artık sorumlusu kimse bilmiyorum . mgame ya da nttgame farketmez. bu kadar insan resmen salaq yerine koyuluyor. en güzeli oyunu cidden bırakıp bu şirketlere güzel bir ders vermek . ama bu bir iki kişiyle olmuyor maalesef. herkes pus fiyatlarındanda şikayetçi ama nedense her ay gene düzenli pus alıyor insanlar.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Junior Member
    Bir kişi ciddiye almaz kardeşim seni, açtığım konular siliniyor. Expe bırakmak için sabah işe gidecek olmama rağmen lag bitsin diye gece 1 e kadar bekliyorum. Hem para veriyorum, hem eziyet çekiyorum.