Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Antares Boss'undaki Demans Başlangıcı

Bugün kendisi ile karşılaştık yine. Her zaman ki gibi Spell Of Fire Blastımı verdi gönderdi.
    Dedim kardeş artık işe yaramıyor bu bir gold coin falan verseydin bari dedim. Tabi öldüğü için cevap veremedi.

Şaka bir yana droplar neden düzenlenmiyor.
    Hadi biz alıştık oyuna başlamış heyecanlı oyuncu boss gördüm diye sevinip çıkan itemin 5 para etmediğini görünce ne düşünür.

Quote Originally Posted by VisamLord_ View Post
    Bugün kendisi ile karşılaştık yine. Her zaman ki gibi Spell Of Fire Blastımı verdi gönderdi.
    Dedim kardeş artık işe yaramıyor bu bir gold coin falan verseydin bari dedim. Tabi öldüğü için cevap veremedi.

Hadi biz alıştık oyuna başlamış heyecanlı oyuncu boss gördüm diye sevinip çıkan itemin 5 para etmediğini görünce ne düşünür.
    54 57 35 kağıtları zamanında çok üzdü beni ben bunları toplamak için çok uğraşıp 30 ar 40 ar m para vermiştim sonra bi ara kaldırdılar antaresin haricinde czde cardinalden de 35 kağıdı atıyor :d dropların ve mobların dengeleri değişmeli örneğin cz aoc sıkıntılı bi slot 1 tane +10 lu abi tek atıyor (jobun önemi yok int priest bile olsa ) ve hep buss kasabiliyorlar mesela o mobun gücüde değiştirilmeli (en azından insanlar 12 000 tl kredi çekip aocda farm yapar öderim dememeli,diyememeli)

Senior Member
    Oyunla ilgi alaka sıfır, ufak tefek şeyleri bile çözmeleri aylar/yıllar alıyor.

İnsanların hayatını kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyorlar ve sürekli bir çaresizlik içindeler işte biz istiyoruz fakat yapımcı istemiyor şöyle olmuyor böyle etmiyor e güzel kardeşim kendi kendine sıkıntıların çözülmesini beklemek saçma değil mi?

Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    Oyunla ilgi alaka sıfır, ufak tefek şeyleri bile çözmeleri aylar/yıllar alıyor.

İnsanların hayatını kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyorlar ve sürekli bir çaresizlik içindeler işte biz istiyoruz fakat yapımcı istemiyor şöyle olmuyor böyle etmiyor e güzel kardeşim kendi kendine sıkıntıların çözülmesini beklemek saçma değil mi?
    şimdi benim bir düşüncem var bir şirket kurduğunuzda bu tarz şeyleri sık yaparsınız keza devletlerde buna benzer yöntemi kullanılır batmadan önceki son çırpınış adını vermişler bu duruma üretim maliyetini en aza indirip hizmet bedelini en yükseğe çıkarma durumu örnek : ekonomik krizdeki devletlerin devlet çalışanları işten çıkarırlar ama herkesi değil çünkü hizmet durur bedel alamazlar hizmet hizmet bedeli alabilmek için bir çoğu %60 gibi bir sayı işten çıkarım olur ve ülkeler öyle taparlanmaya çalışır he bu ntt için geçerlimi bilemiycem belkide sadece kötü yönetim şekli vardır bilemeyiz çünkü yayınlara baksana eskiden oyuncularına 1 cash vermeyen oyun preler cashler dağıtıyor (çünkü o cashler preler onlar için bedava ) ki kullanıcılar dahada oyun oynasın örneğin bedava 1000 tl lik puss verseler sana oynamazmısın gibi düşün

Junior Member
    iki satırlık kodla değişecek bu basit şeyleri bile yapmaktan acizler bu oyunu hala oynayan bizim gibi salaklar yüzünden düzeltmiyorlar. delosta da hala 8. kat 16. kat anahtarları falan mevcut.

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VisamLord_ View Post

adamların o kadar umrunda değil ki bu oyun bu yüzden düzenleme gelmiyor hiç bişeye. benim asıl şaşırdığım noktada şu : her ay binlerce oyuncu yüzlerce lira para harcıyor bu oyuna hemde bu kadar rezilce yönetilen bir oyuna . bu nasıl oluyor burayı anlayamıyorum işte . yazık mgameye
    [FONT=Palatino Linotype][COLOR="#000000"]Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem[/COLOR][/FONT]

Quote Originally Posted by Talhaflow View Post
    droplar ateş etmiş reis üff abi bana versene wood stafı bende yok bossdan cıkıtysa değerlidir D: