Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Junior Member

Hp-mp recover itemlar hakkinda

Bildiğiniz gibi oyunda çeşitli yaratıklardan hp-mp rec dediğimiz rare itemlar düşmekte ancak hangilerinin değerli hangilerinin değersiz olduğu hakkında çoğu kişi gibi bende pek bilgi sahibi değilim. bunlarla ilgili detaylı bilgisi olan bir arkadaş bizi aydınlatabilir mi? hatta bu konuyla ilgili bir rehberde oluşturulabilir bildiğim kadarıyla böyle bir rehber yok.

ayrıca bu +6 fp dagger defans kafalık gibi itemlar da bu konuya dahil edilebilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    +6 fplerin drobu kalktı mp reclere gelince de en yüksek ap (large 120 ap , tomahawk 79 ap) hangisiyse o para ediyor

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by okandaldandala View Post
    +6 fplerin drobu kalktı mp reclere gelince de en yüksek ap (large 120 ap , tomahawk 79 ap) hangisiyse o para ediyor
    large 126 ap +7 war. tomahawkda 83 ap si var +6
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    large 126 ap +7 war. tomahawkda 83 ap si var +6
    Geçenlerde bir konuda daha paylaşmıştım. En yüksek tek el deep scar+5 ve 86 ap' si var

Quote Originally Posted by Deniz_2_3 View Post
    Bildiğiniz gibi oyunda çeşitli yaratıklardan hp-mp rec dediğimiz rare itemlar düşmekte ancak hangilerinin değerli hangilerinin değersiz olduğu hakkında çoğu kişi gibi bende pek bilgi sahibi değilim. bunlarla ilgili detaylı bilgisi olan bir arkadaş bizi aydınlatabilir mi? hatta bu konuyla ilgili bir rehberde oluşturulabilir bildiğim kadarıyla böyle bir rehber yok.

ayrıca bu +6 fp dagger defans kafalık gibi itemlar da bu konuya dahil edilebilir.
    bu oyunu bilmeyen adamın oynadığını sanmıyorum kime sorsam "KINAYTMI ONE BE ÇOK İĞRENÇ GRAFİKLERE BAK LEŞŞ OYNANIŞ KÖTÜÜ E BİDE DİYORSUN PARA VEREN OYUNDA ÖNDE NİYE OYNANIR BU OYUN BE " diyorlar bide ben ek olarak o kişiye diyorumki sen bide bu oyunun içindeki bugları görsen intahar edersindiyorum oda bana doğal olarak " EE NİYE OYNUYORSUN Kİ" diyor :d bende ona bilmem diyorum akıllı adamın bu oyunda ne işi var allah aşkına ya hepimiz bağımlı olduğumuzdan oynuyoruz

Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Geçenlerde bir konuda daha paylaşmıştım. En yüksek tek el deep scar+5 ve 86 ap' si var

bak bunu bende ilk kez görüyorum teşekkürler ama bilgi için +

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Juliett View Post

Priest lerin taktiği toto bundan ap li. Çöp item. Çivt el olsa belki 1gb edebilir.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MR_KAZANAN_ADAM View Post
    Priest lerin taktiği toto bundan ap li. Çöp item. Çivt el olsa belki 1gb edebilir.
    Kardeş güldürme insanı warrior un nebiros murky toto vb. silahların yanında sol eline alabileceği tek el(one-handed) en yüksek ap li eşyayı görmektesin. Bundan fazlası olan varsa bilmiyorum bende ilk kez gördüm bunu. Hangi sw de bu @Juliett?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Kardeş güldürme insanı warrior un nebiros murky toto vb. silahların yanında sol eline alabileceği tek el(one-handed) en yüksek ap li eşyayı görmektesin. Bundan fazlası olan varsa bilmiyorum bende ilk kez gördüm bunu. Hangi sw de bu @Juliett?
    Katılıyorum çok güzel bir eşya bende +6 Cracker var 79 atak ancak deep scar'ın durabilitysi çok azmış

Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    bu deep scar bnce en kötü 3-4 gb eder