Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Oyuna giremiyoruz kardeşim artik bi ilgilenin ya nttnow indirdim fakat tel giriyorum ama altta ingilşizce biseyler diyor kabul etmyiorr

Sanırım unuttular konuyu. Yoksa bu kadar ilgisiz ve cevapsız bırakmazlar diye düşünüyorum . Ortada büyük bi sorun var ve 2 gündür bi açıklama yok bi çözüm yok hiç bi ses yok

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Herkese merhaba, "Kayıt işlemi zaten gerçekleştirildi" hatası 21 Şubat günü akşam saatlerinde giderildi.

Hala aynı sorunu yaşayan oyuncularımız var ise bu konu altından bize yazabilirler.

Eğer NTTNow kaydında başka bir sorun yaşıyorsanız bunu da paylaşabilirsiniz sizlere yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Junior Member
    Merhabalar. Yeni sunuculara on kayıt olup giriş yaptığım karakterimle (altara girdim level kastım oynadim) nttnow Hersey okey. Suan giriş yapamiyorum. Hiç kayıt olmamışım gibi hata veriyor sunucuya tıkladığımda. Kayıt yapmaya çalıştığımda ise bu numara zaten kayıtlı uyarısı görüyorum fakat sunuculara hiç kayıt yapmamışım gibi uyarı alıyorum.

Ben sorun yaşiyorum sistem bana geri dönüş mesajı atmıyor onay için yardımcı olabilirmisin ???

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bar_wXPksS3a View Post
    Ben sorun yaşiyorum sistem bana geri dönüş mesajı atmıyor onay için yardımcı olabilirmisin ???
    Nttnow kategorisine destek bileti gönderebilirsiniz

BELİRTTİĞİNİZ gibi oluşturdum ama dönüş sağlarlarmı bilmiyorum artık

Patheoz rica ediyorum bana bi yardımcı ol delirmek üzereyim abi ya Sistem bana onay mesajı göndermiyor

Tel girecegim yerde bu hatayı alıyorum.( ntt now not sufficient permissions) hatasını alıyorum.

Quote Originally Posted by ejd_GndRjAKq View Post
    Oyuna giremiyoruz kardeşim artik bi ilgilenin ya nttnow indirdim fakat tel giriyorum ama altta ingilşizce biseyler diyor kabul etmyiorr
    ''ntt now not sufficient permissions '' aynı hata galiba

hallettim
    Last edited by ThisIsMyLike; 02-24-2020 at 05:53 PM.