Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member
    ben desteklemiyorum kesinlikle gelmemeli strataji açısından

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bence gelmemesi daha sağlıklı olur no reb takan bir çok kişi eşyaların bilinmesini istemez g
    bu söylediğiniz aslında mantıklı gibi duran aslında hiçbir mantığı olmayan birşey stratejik anlamda önemli gibi duruyor örneğin: bi asas var bi adam gördü görev şelli dedi daldı ve warior ona bi döndü bi koydu 3 k 4 k böyle gibi duruyor ama czye çıkan insanlar (farmcılar hariç) herkes neyin ne itemi var biliyor zaten kaldı ki bu olayı kapatmak ve ekstra can almak için bahamut gibi kıyafetlerde var pk atan adamda bunlar eksik olmuyor ve bunun yanı sıra insanlar işte benim reb 21 itemim var diyebilsin diye bahamutun görselini kapatabiliyoruz

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by buf_9LgXxTsa View Post
    bu söylediğiniz aslında mantıklı gibi duran aslında hiçbir mantığı olmayan birşey stratejik anlamda önemli gibi duruyor örneğin: bi asas var bi adam gördü görev şelli dedi daldı ve warior ona bi döndü bi koydu 3 k 4 k böyle gibi duruyor ama czye çıkan insanlar (farmcılar hariç herkes neyin ne itemi var biliyor zaten kaldı ki bu olayı kapatmak ve ekstra can almak için bahamut gibi kıyafetlerde var pk atan adamda bunlar eksik olmuyor ve bunun yanı sıra insanlar işte benim reb 21 itemim var diyebilsin diye bahamutun görselini kapatabiliyoruz
    Ares, Diez veya Gordionda pek farketmiyor herkes +10 ancak o tarafta bile tüm eşyalarına no reb basan çok fazla insan var ayrıca çok değerli eskiden kalma anti def zırhları kullanan priest vs de mevcut ortaya çıkmasını veya rakiplerinin bilmesini istemez sonuçta cz de herkes birbirine üstünlük sağlamak için uğraşıyor

Senior Member
    Bu özelliğin gelmesini istiyoruz...

Senior Member
    Bol keseden sallayanlar karşı çıkar kesin

Gelirse çok faydalı bir özellik olur ama faydalı özellikler bu oyuna genellikle gelmez.

Junior Member 4Bence60's Avatar
    Nickname
    BenceTopukLa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Ares, Diez veya Gordionda pek farketmiyor herkes +10 ancak o tarafta bile tüm eşyalarına no reb basan çok fazla insan var ayrıca çok değerli eskiden kalma anti def zırhları kullanan priest vs de mevcut ortaya çıkmasını veya rakiplerinin bilmesini istemez sonuçta cz de herkes birbirine üstünlük sağlamak için uğraşıyor
    işte tamda o dediğin için gerekiyor aslında.. ben sende ne var görecem ki sana göre önlem alacam baktım sana önlem aldım diyelim sende bana bakarak başka bir şekil yapacan asıl oyun anlayışı budur rekkabet ve güclenme aruzusunu tetikler benim şahsi fikrim..

Senior Member
    Nedir bu birilerinden item saklama çabanız anlamadım ? Adil bir oyun için bu sistemin gelmesi lazım bakalım +4 takı yok denildiği gibi yokmu?

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    hahahaha.
    nefis cevap.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konu içinde silinmiş bazı yorumları okudum, şaibeli eşyalardan falan bahsetmişler ama öyle bir şey olsa zaten silinir. Lütfen insanları gereksiz yere endişelendirecek, aslı olmayan yersiz yorumlar yapmayınız. Kimseye bu sebepten ceza vermek istemeyiz, konu hakkında dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz ama aslı astarı olmayan şeyler ile kimseyi tedirgin edemezsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Vrij's Avatar
    Postları okumadım ama konuyu açan için öyle armut piş agzıma düş yok hiç bir yerde, hayat zor
    Pokerde eli açık oynamak gibi bişi oyunun amacına ters.