Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Quote Originally Posted by has_mqL49UyA View Post
    Bende dediği site hatırladığım kadarıyla king of knight diye bir siteydi
    olabilir knightempire neydi onlar o dönem olan şeylerdi king of knight da olabilr bak böyle söyleyince bende bi düşünüdm yani olabilir yanlş hatırlıyor olabilirim

Senior Member
    Ben vs attğım adamın ne giydiği ne takı taktığını açıkçası görmek isterim, ayrıca oyunda reb 30 tarzı itemler yok deniliyor veya +4 takı yok deniliyor gözlerimizle görerek kafamızdaki soru işaretlerini götürebiliriz.

Birçok oyunda benzer şeyi gördüm herkezin itemlerini görebiliyorsunuz. KO da evvelden vardı kapatıldı. Ne gibi bir sıkıntıya yol açtı merak konusu.

Benim itemlerimi görerek antidef kıyafetler giyebilirsin mesela ne gerek varki görmene

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence gelmemesi daha sağlıklı olur no reb takan bir çok kişi eşyaların bilinmesini istemez g

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bence gelmesi şart. Evet eskiden o bahsi geçen siteden baakabiliyorduk ki ben daha geçenlere kadar açık sanıyordum onu. Ortalıkta bulamayınca baya üzüldüm. Göstermemek kötü bence nedenine gelecek olursak, elit itemler bitirildi deniyor bir kanıt sunulmuyor. Hadi bakalım.

Senior Member
    Herkesin banka hesap dökümleri de ortada olsun herkes sazan gibi ortada olsun?

KO da gerçek paralar dönüyor tüm çakallar kendine yem arıyor neden insanlar itemlerini göstermek istesinki?

Çoğu insan Skinleri bile itemleri görünmesin diye almakta. Açık büfe servis gibi itemlerimizin görülmesini isteyenler kendi itemlerinin bilgilerini girsin o sitelere.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Her oyuncunun item yönünden kendine özgü belirli stratejileri vardır. Kombin yapar, no reb yapar vs. vs. Bunun gizli kalması düşüncesindeyim.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bence hala +21 üstü İtem ve +4 üstü takılar vardır silindiğini hiç zannetmiyorum oyunda şeffaflık olmalı bencede güzel bir öneri olmuş

Senior Member
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Bence hala +21 üstü İtem ve +4 üstü takılar vardır silindiğini hiç zannetmiyorum oyunda şeffaflık olmalı bencede güzel bir öneri olmuş
    katılmamak elde değil