Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 150
    Umarım bu güncellemede düzelmiştir.

şu programda bu yazilimda bu işletim de degil sorun denenmedik bişey kalmadi eslant taki o 2 li stone golem slotunda geniede 12 saat süre olmadan visual c++ hatasini veriyor ayni pc başka bi yerde geniede haftalarca kalabiliyor hatasiz ama o slotta bu şekilde

Quote Originally Posted by arealman1045a View Post
    şu programda bu yazilimda bu işletim de degil sorun denenmedik bişey kalmadi eslant taki o 2 li stone golem slotunda geniede 12 saat süre olmadan visual c++ hatasini veriyor ayni pc başka bi yerde geniede haftalarca kalabiliyor hatasiz ama o slotta bu şekilde
    İnanın artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Sıkıldım gerçekten.

bende de problem devam etmekte sıkıcı bir hal almaya basladı knightonline.exe ile ilgili bi sıkıntı var ama ne olaki acaba

Konu güncel sdece stone golem slotlarında mevcutt yetkililer bi çözüm yazsın lütfen

Quote Originally Posted by demirnappanee830 View Post
    Konu güncel sdece stone golem slotlarında mevcutt yetkililer bi çözüm yazsın lütfen
    Sadece golem değil her slotta mevcut...

aynen öyle slotla alakalı değil oyunla alakalı bir durum gibi

Konuyu 2. Ayın 21 inde açmışım. Çoğu kişide aynı sıkıntı olmasına rağmen hala yapımcı firmaya iletildi geri dönüş bekliyoruz vss gibi bir bilgi yok. Çözülmesi için İlla ki tüm sw mi almalı bu hatayı.... Bir sorun var işte belli.

Senior Member
    win10'a geç sorun düzelcek

Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    win10'a geç sorun düzelcek
    Alakası yok. W10'da da aynı.