Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 150
    Member IIIDoritoSIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AsheAsheAsheAshe View Post
    Hangi yetkilinin umurunda acaba? Yapımcı firmaya ne zaman bildirmeyi düşünüyorsunuz?
    yapımcı ne anlasın o işlerden
    bilgisayarı mühendis olan arkadaşa
    götür sende teknikersin kafa kafaya verin
    çözün işte

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Sen en iyisi windows 7 pro yap.
    Test ettigim slotlarda senin icin 10 lu paket genie harcadim Herhangi bir hata almadim.
    Hatta arka planda muhasebe islerimi yaptim e fatura mail 10 a yakin internet sekmesi actim.
    Benim pcyi sana satayim )

Junior Member
    2016 zamanında oynarken çok cektim bu sıkıntıyı. Modların ifade ettiği ve aklınıza gelicek birsürü yöntem denedim bunlardan hiçbiri çözüm değil. Bunun tekbir çözümü var ama ücretli yapıyorlar.

Senior Member
    Bence bu sorun Genie'den kaynaklı. Benim EXP kastığım Dark Stone ve Titan slotunda Genie ile 20.saati geçince bu hata çıkıyor. (bazı arkadaşlarsa süre 10-12 saate kadar düşebiliyor)

Bazı şunu bunu yap diyen ileri zekalı arkadaşlar; Bilgisayarım Windows 10 Pro ORJİNAL LİSANSLI olarak yüklü. Crackli felan da değil ve tüm güncellemeri de almıştır.

Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Bence bu sorun Genie'den kaynaklı. Benim EXP kastığım Dark Stone ve Titan slotunda Genie ile 20.saati geçince bu hata çıkıyor. (bazı arkadaşlarsa süre 10-12 saate kadar düşebiliyor)

Bazı şunu bunu yap diyen ileri zekalı arkadaşlar; Bilgisayarım Windows 10 Pro ORJİNAL LİSANSLI olarak yüklü. Crackli felan da değil ve tüm güncellemeri de almıştır.
    Anlatamıyorsun işte. Bir çok bilmişlik çabasındalar nedense.

Sayın yetkililer sıkıldık artık bu işten. Konuyu açalım ne kadar olmuş hala bir gelişme yok. Her gün clandan aynı ss ler geliyor hata aldıklarına dair. Şuan bende aldım 2 pc de söyleyin bana ne yapacam şimdi? Relog atıp 500 saymasını mı bekleyecem???????? Bildirilsin artık şu yapımcı firmaya lütfen.

Bu sorun yapımcı firmaya bildirilene kadar konu uplanacaktır. Hatanın donanımla hiç bir alakası yok. Bazı userlerin bu hatayı almıyor olması oyuda sorun olmadığını açıklayamaz... Lütfen bildirilsin ve çözüm bulunsun artık.

Senior Member
    Aynı sorun bendede var 15 saat genieden sonra oluyor dediğinizi yaptım sildim baştan kurdum formatımda yeni temiz kurulum lisanslı önceden yapmıyordu son pachtlerden sonra oldu ne yapsak çözülmüyor

Senior Member
    bu hatadan dolayı oyunum kapanmış çok saçma gerçekten. genie acık bırakmıştım farm yapsın diye , dc bitti bu sefer bu başladı ne zaman yüzümüz gülecek ?

ben 1 ay önce bu konuya yorum yaptım ama sorun hala devam edıyo bazen 12 saatte bazen de 20 saatte ama mutlaka veriyo hatayı hersey şeffa oluyo relog atmaktan başka çare kalmıyo reloq atıyoruz en az 250 300 sıra bekliyoruz işkence gibi