Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 131 to 140 of 150
    Hatanın çözümünü bulan var mı?

ne yapsanız da düzelmez bu hata boşuna uğraşmayın bazı slotlarda veriyor bu hatayı bazılarında vermiyor 20 saatte bir relog atacaz mecbur

Junior Member
    Sorunun Kesin Çözümü Bulunmuştur arkadaşlar

Sorun oyunun ses dosyasından kaynaklanıyor. Bilgisayarınızdaki ses driverlarını kaldırdığınızda (Devre Dışı Bıraktığınızda ) bu hatayı almayacaksınız. Ne alakası var demeyin.

Genie ile kasarken 8 - 12 saat arası bu hatayı alırsınız.

**** ! *****

Ses kartı driverini kaldırıdınız ( Devre dışı bıraktınız an ) ( Aygıt Yoneticsinden) bu sorun ortadan kalkar

Ztn genie ye laptopda bırakıyorsunuz masaustunde ts ile konuşmaya devam

- 2007 - 2012 Olympia MARVEL ICh1ckenBombai

- 2019 - 2021 DIEZ

SADIK BEKTAŞ ÇINAR

dan sevgi ve saygılarımla
    Last edited by _DizzyMask_; 04-04-2021 at 07:54 AM.

Junior Member
    Run time hatası aldım bu kervana bende istemeyerekte olsa katılmış oldum. Yetkililerden ilgilenmelerini rica ediyorum.

Junior Member
    merhaba herkeze;
    arkadaşımla uruk tron slotunda genie ile farm yapıyoruz. aynı hatayı 2mizde alıyoruz. forum konusunu baştan beri biraz okudum fakat pek ilgilenmemişler bence sıkıntı bir çok kişide var. sadece buraya yazılmıyor.

Oyunda 24 saat kaldiğim zaman bu hatayi veriyor relog atmak zorunda kaliyorum varmi çözümüü ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DKNx View Post
    Oyunda 24 saat kaldiğim zaman bu hatayi veriyor relog atmak zorunda kaliyorum varmi çözümüü ?
    Bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisi'ne girin ve görseldeki gibi Ses ile alakalı olan driverları sağ tıklayıp tek tek Cihazı devre dışı bırak deyin, ve bu işlemlerden sonra bilgisayarınıza res atın bir daha uzun süre oyunda kalmada run time hatası almazsınız. Fakat şunu da belirteyim bilgisayarınızda sesle ilgili hiç bir fonksiyon çalışmaz, bu driverları tekrar aktif ettiğiniz zaman ses düzelir.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisi'ne girin ve görseldeki gibi Ses ile alakalı olan driverları sağ tıklayıp tek tek Cihazı devre dışı bırak deyin, ve bu işlemlerden sonra bilgisayarınıza res atın bir daha uzun süre oyunda kalmada run time hatası almazsınız. Fakat şunu da belirteyim bilgisayarınızda sesle ilgili hiç bir fonksiyon çalışmaz, bu driverları tekrar aktif ettiğiniz zaman ses düzelir.

hiç problem değil sesle alakalı bi işlem yapmıyorum zaten ama bunu yaptığım zaman süreç artar mı diyosunuz yani 2 günde bir olsa en azından daha iyi olacak benim için

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DKNx View Post
    hiç problem değil sesle alakalı bi işlem yapmıyorum zaten ama bunu yaptığım zaman süreç artar mı diyosunuz yani 2 günde bir olsa en azından daha iyi olacak benim için
    Bu işlemi yaptıktan sonra bir daha run time hatası almazsınız, anca internetiniz koparsa falan dc olursunuz. Bu arada bu işlemi yapıktan sonra oyuna girişlerde Sound Device Failed gibi bir hata gelebilir o hataya tamam diyerek devam ederseniz oyuna sorunsuz girersiniz.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Niye bu oyuncular Knight Onlinedaki sorunlar yüzünden ses kartlarını kapatıyor ?

Niye yıllardan beri devam eden bir hataya çözüm üretilmiyor ?

Niye sürekli sorunlara oyuncular çözüm bulmak zorunda kalıyor ?

Niye bu oyuncular bu oyunundaki hatalar yüzünden sessizliğe gömülüyor ?