Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Microsoft visual C++ runtime library error sorunu ve işe yaramayan çözümleri

Bu hatayı alanlar nasıl çözdü anlatabilir mi?
    Forumdaki geçmiş konuları ve önerileri tek tek denedim ve düzelmedi. Gereken teknik destekleri dahi aldım. Sonuç olarak oyunda bir problem var ve bunun sebebi nedir? 3 gün oldu artık biz bu sorundan nasıl kurtulabiliriz?

Birisi çıkıp adam akıllı sorunun çözümünü anlatabilir mi artık?

çözülmedi ben 1 aydır bu sorunu yaşıyorum ki benden daha fazla süreli adamlar var daha da çok bekleriz !!

3 aydır aynı bende pus pre vs çekmiyorum yarım saat jr girip çıkıyorum oyundna

Senior Member
    Oyuncusunu bu kadar önemsemeyen başka bir platform var mıdır acaba? Ortada bir sorun var ve bunun bir nedeni ve bir de çözümü olur. Ne nedenini biliyorlar ne çözümünü. Herkes random çareler arıyor.

Senior Member
    Hala sorun devam ediyor. Aksiyon almak bu kadar zor olmamalı.

Zor demekki bro baksana kimseden çıt çıkmıyo

Angry

Forumda geçmişten kalan her şeyi denememe rağmen 1 aydır bu sorunla uğraşıyorum. Bazen 5dakika bazen 20dk sonra ama kesin bu hatayı alıyorum. Win 11 ile alakası olabilir gibi duruyor. Yönetim acil çözüm getirmeli

Senior Member
    Quote Originally Posted by poldee View Post
    Zor demekki bro baksana kimseden çıt çıkmıyo
    Sorunun nedenini söyleseler çözüm buluruz. Nedenini dahi bildiklerini düşünmüyorum. Yetersiz kaldıklarından mıdır nedir çıt çıkmıyor.

Win 10 kullanıyorum aynı sorun bende de 1 aydır var boşuna format atma sakın

Junior Member
    ++++ güncel aynı sorunu yaşıyorum hiçbir öneri işe yaramadı.