Results 1 to 4 of 4

DROp oranı ve lewel ilişkisi

merhaba bi sorum var mesela bi slotta bus kasarken 83 lwl çara gelen bus drop oranı ile 60 lwl çara gelen oran aynımıdır bilen varsa cevap bekliyom ty

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Bazı slotlarda 83 level karaktere hiç buss atmazken 60 level karaktere atıyor ancak bazı slotlarda tüm levellerde aynı. Örneğin haunga warrior 60 level karaktere buss çeşitleri atarken 75 level bi karaktere hiç buss atmıyor.

usta sağol onu biliyorum o bazı yaratıklar lwl e göre atıyor benim merak ettiğim mesela cz de aoc bus kasarken 70 çarla 80 lwl çara çıkma oranı aynımı gerçi eminim bunu kesin bilen yoktur ama sorayım dedim :d

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 42sairus1424 View Post
    usta sağol onu biliyorum o bazı yaratıklar lwl e göre atıyor benim merak ettiğim mesela cz de aoc bus kasarken 70 çarla 80 lwl çara çıkma oranı aynımı gerçi eminim bunu kesin bilen yoktur ama sorayım dedim :d
    Kesin bilen tabiki olamaz sonuçta bus çıkması bi olasılık Olasılık üzerine kesin konuşmak imkansız ama zannımca bi fark yoktur. Yani normalde 83 lvl e bus atıyorsa bir slotta 70 lvl için de aynı olur diye düşünüyorum. 75 lvl charla döndüğüm zamanlar da oldu 83/5 charla da döndüğüm oldu. 75 lvl slotları daha yavaş döndüğü için daha az drop aldım ama droplar hemen hemen aynıydı.