Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Ics Tel NUmarası na erisim yok !!

Oyuna kac yıl sonra tekrar baslamıs bı user ım eski carımla basladım.Otp Vardı pc saati ile otp nın saat uyusmazlıgından dolayı otp kodunu arka arkaya yanlıs gırdım durumu o an fark edemedim ve otp kitlendi.Suan karaktere giris yapamıyorum ıcs ye kayıtlı olan numarayı artık kullnamıyorum ve oyle bı numarada suan kullanılmamakta bu yuzden otp ye de gırıs yapamıyorum.otp destek olarak nttgame e yonlendırıyor nttgame ıse bu destegı vermemekte tıcket atmama ragmen hıcbır sorunum cozulmedı nasıl carıma ulasabilirm kolay gelsin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ne yazık ki tek bir seçeneğiniz var.

Eski telefon numaranızı operatörünüz ile görüşüp tekrar çıkartmanız gerekiyor. Bunun dışında başka bir yolunuz, üzülerek söylüyorum ki yok.

Resmi açıklama konusunu inceleyebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Ne yazık ki tek bir seçeneğiniz var.

Eski telefon numaranızı operatörünüz ile görüşüp tekrar çıkartmanız gerekiyor. Bunun dışında başka bir yolunuz, üzülerek söylüyorum ki yok.

Resmi açıklama konusunu inceleyebilirsiniz.
    ovv baya kötüymüş yalnız :S
    kral şimdi adam hattını kapatmış nasıl ulaşacak ki numaraya ,,,,, farklı bi çözüm yolu yok mu yazıktır ya
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Quote Originally Posted by IHunt View Post
    ovv baya kötüymüş yalnız :S
    kral şimdi adam hattını kapatmış nasıl ulaşacak ki numaraya ,,,,, farklı bi çözüm yolu yok mu yazıktır ya
    İleride belki yapılacak bir güncelleme ile hem otp hem nttnow uygulamaları üzerinden gizli soru veya yaratılmış olan özel bir kod ile eposta-telefon değişimi yapılabilir. Ya da kayıt olurken seçenek olarak o telefon numarasına erişim kaybolması durumunda yedek bir telefon numarası ve email talep edilebilir.
    Bu sayede kimsenin mağdur olacağını düşünmüyorum çünkü gmail gibi firmalar bu tarz yedek email gibi şeyler soruyor. Onlar yapıyorsa Ko neden yapmasın ki

Junior Member
    tamam guvenlık sıstemınız gercekten cok ıyı carın sahibi bile suana carına giris yapamıyor.Boyle durumlar icin guvenlikten sıkayetciyseniz eger tel numarası veya e posta degisimine destek vermemek yerine kimlik bilgisi vs istemeniz daha mantıklı.durumu kaldırmak sanki boyle mevzular ile ilgilenmek istemiyormus gibi gostermekte sizi. gercekten 6 -7 yıllık carıma telefon otp tel numarası yok dıye giris yapamacak mıyım ??bu arada nttgamegame de kayıtlı olan tel numarasına erisimim var o telefon numarasına degıstıremez mıyım ?yada carın sahibi oldugumu kanıtlamam icin ne yapmam gerekiyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    NTT Game portalı üzerinde kayıt oluştururken sizden istenen e-mail adresi ve telefon numarası gibi bilgiler önemli bilgilerdir ve bu bilgilerin erişilebilir olması kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Oyuncuların portal üzerinde bu bilgileri güncelleme fırsatları da bulunmaktadır. Fakat bu güncellemeler verilen eski bilgilere erişim kaybolduktan sonra değil, hali hazırda erişim bulunuyorken yapılabilmektedir.

Yine de 15 Şubat 2019 tarihine kadar bu bilgi güncelleme işlemi destek ekibi üzerinden de gerçekleştirilebiliyordu; fakat bir takım güvenlik önlemleri sebebi ile bu işlemlerin artık gerçekleştirilmemesi kararlaştırılmıştır. Bu karardan 15 gün önce de bunun duyurusu yapılıp ve bu süreçte son bir destek almak isteyen kullanıcıların destek ekibine ulaşması istenmişti.

İlgili konuyu da yukarıda paylaştım.

Junior Member
    oyuna 1 yıldan fazladır sure ile girmemekteyim bu surecte de duyuruları takip etmemekteydim otp kilitli olmasa bile ıcsye gırdıgımde tel nosu nu degıstırerememekteydim cunku herhangi bi ulasım yapamıyorum tel numarasına bu yuzden de tel noyu yone aynı sekılde degıstıremıyorum.otp suan kilitli cara da giris yapılamamkta carın sahibi olmadıgımdan mı suphelenıliyor.Boyle bır konuya destek vermemek bastan savmak olmuyor mu?Bu konuyu nasıl cozebiliriz?

Senior Member
    geçmiş olsun kral kötü durum
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Malesef senin hesabında kullanılamayan hesaplar mezarlığında yerini alacak.

Junior Member
    anlamadıgım olay şuki guvenlik olayında ortacağ kafasıyla düşünüp tel e posta vs degıstırmeye kımlık bilgileri ile bile izin vermemek düşüdürücü.Char soyma vs dusrumları olabilir ama bunları kullanıcıların cogulukla dusunmesi gereken seyler sizin ise destek vermeniz lasım.Yoksa bu oyun globale asla ulasamaz sadece bizim türkler oynamaya devam eder.Kolay Gelsin .

Tags for this Thread