Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 48
    Junior Member
    ALTAR MrsGoldenPriest BEN HİLE PROGRAMI KULANMAĞIM HALDE BENİ BANLAYAN KNGİHT ONLİNE BANA AÇIKLAMA YAP OTOMATİK MESAJ GÖNDERME

Junior Member
    2456 nedir ya. Gerçekten bu kadar hileci sahtekar var mıymış? Her seferinde bir sürü kişi banlaniyor ama hala bitmiyor. Ne biçim milletiz böyle

Senior Member
    Keşke 2 günde bir yapılsa bu taramalar.

Junior Member
    BİLGİ VERMENİZİ BEKLİYORUM
    GM ERYUDES HALA DİZİN PAYLAŞMANI BEKLİYORUM !!! SUPPORTAN DA ENGELLEDİKLERİ İÇİN MALUM BİLGİ ALAMIYORUM. BİLGİ VERİRSEN ONA GÖRE YOLUMUZA BAKALIM. OFİS BİLGİSAYARI OLDUĞU İÇİN BELKİ BAŞKA BİR PROGRAM YÜZÜNDEN HAPSE ATIYORSUNUZ CHARI...

DESTAN
    xXxPrEdAtOrxXx

Senior Member
    Quote Originally Posted by nopain1907 View Post
    BİLGİ VERMENİZİ BEKLİYORUM
    GM ERYUDES HALA DİZİN PAYLAŞMANI BEKLİYORUM !!! SUPPORTAN DA ENGELLEDİKLERİ İÇİN MALUM BİLGİ ALAMIYORUM. BİLGİ VERİRSEN ONA GÖRE YOLUMUZA BAKALIM. OFİS BİLGİSAYARI OLDUĞU İÇİN BELKİ BAŞKA BİR PROGRAM YÜZÜNDEN HAPSE ATIYORSUNUZ CHARI...

DESTAN
    xXxPrEdAtOrxXx
    Hiic bosa bekleme acmazlar maalesef keyiflerine gore hareket ediyorlar objektif bakmak gerekirse

Junior Member
    Formatlı bi pc de charın hapise atılması cidden cok ilginç Beni durduk yere hapise attınız + bir kanıt bile sunmuyorsunuz yazıklar olsun

Senior Member
    Hocam cr konularına biraz daha hızlı bakılsa iyi olur 4 konum hala işlem bekliyor saygılar sevgiler. @cluutah @Eryudes @Patheoz

Senior Member
    Bugun sabah uyandım ise gitmek icn otobuse bindim parayi uzattim 3 kisiden geçti para daha sonra para ustu de geldi cebime koydum neyse isyerine geldim otobusten indim merdiven cikmayam diye asansore bindim kata geldim sonra calismaya basladim öğlen yemeginde yemek yemek için disari ciktim hava soğuktu az üşüdum sonra yemek filan yedim baktim üşütmüşüm eczaneden geçerken ilac aldim sonra aksam eve geldim en sevdigim dizi vardi onu izledim cay may içtim sonra pc oturdum oyuna bi girdim ki char hapiste ben suçsuzum bu ne sacmalik

Maradonda charım pazardayken ban yedim account creation abuse yazıyor . Böyle bir haksızlık olamaz charı açalı daha 24 saatolmadı maradonda oturan bir char ne yapmış olabilir. Her hangibir illegal program vb şey kullanmadım. Server sirius nick PAZARABAKBE

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rea_9dWTSqVK View Post
    Maradonda charım pazardayken ban yedim account creation abuse yazıyor . Böyle bir haksızlık olamaz charı açalı daha 24 saatolmadı maradonda oturan bir char ne yapmış olabilir. Her hangibir illegal program vb şey kullanmadım. Server sirius nick PAZARABAKBE
    Gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir hata mesajıdır. Destek bileti göndererek yardım alabilirsin.

Destek