Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48
    Hesabım macro kullanmama ragmen macrodan hapise atıldı sabahtan aksama kadar el ile oynıyan bi oyuncuyum nedense premium aldıgım zaman her seferrinde hesabım durduk yere maradondayken hapise atılıyor nttgamenin oyuncuları para yatırmaya yonelik bi oyunudur bu ..........

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Ben neden ban yedim bana aciklarmisiniz ne gibi macro kullandim nerde kanitiniz bana bunu soyleyin bu hesap hic kapanmadi boyle neden simdi boyle

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by erd_YuZRlBe5 View Post
    Hesabım macro kullanmama ragmen macrodan hapise atıldı .
    Ee burada yanlış olan ne? "makro kullanmama rağmen hapse atıldım" diyorsun. Normali de bu zaten. Makro varsa hapse atılır. 5-6 sefer ceza aldım, banlanmam gerekirken hapse attılar mı diyorsun anlamadım ki?

Kullanmadığım halde ceza aldım diyorsan yazdığın yazıyı bi daha oku. Öyleyse kullanmamama rağmen yaz ki anlasınlar şlfksdlkşsdf

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Sen kullaniyorsun bizim sucumuz ne adam gibi oynuyoruz diyemi bu ben ce bu bir oyun insanlari rİse ye yoneltmek icin olmus olabilir gb ler de onlarin tarafindan dir cunku durduk yere kimse ban yemez

hiç birşekilde macro kullanılmamasına ragmen premium alan kişileri hapse atın bu sebeplede 1 k kc aldırmaya mecbur bırakmak nedir acıklarmısınız

Bugün Patheozla adlı GM ile Discord üzerinden yapmış olduğumuz tartışmanın sonucun da hesabıma TPT ban atılmış bulunmaktadır. Atmış olduğum bilete kasti olarak cevap verlimemekte ve bu durrum maddi ve manevi olarak beni zarar uğratmaktadır. Maddi zararım almış olduğum dc pre ve perinin süresinin geçmesiyle alakalı manevi durum ise buraya yazı yazmak zorunda bırakılarak insanlar önünde beni küçük düşürmeye itmenizdir. Bu konular hakkında tüketici kanunun bana tanımış olduğu haklar doğrultusunda size dava açacağımı bilmenizi isterim. İstanbul da bulunan arkadaşlar haksız yere ban yediyseniz ChnBzkrt adlı discordumdan bana ulaşabilirsiniz ve sürece katkı da bulunabilirsiniz. Bilgisayarın incelenmesi dahil her türlü olaya gideceğinden bu işin sonu kesinlikle K.O yu bilgisarınızdan silmeyin. Xingcode loglarını sakın kaldırmayın. Haklıysanız sonuna kadar peşine düşün arkadaşlar. Şu anda 2 kişiyiz toplu şekilde açacağımız davalar da gerekli kişilere gerekli cezaların verileceğinden hiç şüpheniz olmasın. Birlikten kuvvet doğar!Bu yazı video ile kayıt altına alınmıştır. Olası incelemeler de forumu da incelemeye aldıracağımı bilmenizi isterim..

Junior Member
    abi şaka gibi format attım oyuna başladım pre falan cektim char bugün hapiste

An itibariyle bilet atmam da engellenmiş olup bu da video ile kayıt altına alınmıştır.

karakterim durup dururken hapse düştü neden düştüğünü neden bize bildirmiyorsunuz o kadar para yatırıyoruz suçsuz yere hapise atılıyorum charımı hapisten çıkarın varsa bir suçumuz bunuda bize sunun o zman o kadar para yatır durup dururken char hapse girsin

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    birazdan bir sürü masum insan gelicek hapse atıldım diye