Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

149 Cash'e aldığım genie buff atmıyor

Yetkili bayinizden cash satın alıp oyuna tekrar başladım. Battle Priest karakterimle, genie ile farm yapmak istedim. Öncelikle Power Up Store'nuzdan 149 Cash'e aldığım genie; buff ve ac atarken, 10 dakika geçtikten sonra, yani buff ve ac bittikten sonra sadece Ac atıyor. Yetkili bayinizden satın aldığım cash ile, Power Up Store'nuzdan temin ettiğim genie'nin bu hatasını nasıl giderebilirim? Yetkili ve emekçi oyuncu arkadaşların yardımlarını, çözüm önerilerini bekliyorum.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Konuyla ilgili testleri tamamladıktan sonra eğer bir hata var ise gerekli bilgiyi çözülmesi için Mgame firmasına ileteceğim. Tekli buff yetenekleri yerine toplu 1200 ya da toplu 2000 buff kullanmayı deneyebilir misiniz?

Genie kullanımınız sırasında saldırı yapacağınız yaratık seçili durumda mı?
    Last edited by Khenarth; 02-20-2020 at 10:36 AM.

Junior Member
    Evet, yaratık seçili genie ayarında. Ayrıca, belirttiğiniz toplu 1200 ya da toplu 2000 buff kullanarak bu sorunun çözüleceğini biliyorum. Ancak ben Power Up Store'den temin edilen geniede, Undy seçeneğinin sorunsuz kullanılmasını istiyorum. Bu sorun hakkında girişimin yapılıp ve sorunun düzeleceğine inanıyorum.