Results 1 to 9 of 9

Exclamation Preimun bitti 6 saat sıra bekledim girince disconet dünden beri girmeye calısıyorum

Prenium bitti pre alcaz oyuna giremiyoz 2 saat te 1 sira bekliyoz karekter secme bölümü gelince disconet ne yapalim ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyun dışında siteden de yükleybilirsin, eğer dc premium falan diyorsan eski bir sunucuda yan karakter açıp pustan premiumu o karakterle alabilirsin.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Premium çekmelisin
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

O Yolları bende biliyorum pazardan gb cekmek istiyorum

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    bununla ilgili tedbir alabilirdin madem gb ile çekmek istiyordun yumurta ağzına gelince değil de son 1 2 gün kala alıp kırabilirdin
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Onları biliyordun madem bunun olacağını da bilmen gerekirdi, arkadaşın da söylediği gibi tedbirini alacaktın sunucuyu mu boşaltsınlar sen premiumsuz gir diye, millet premiumlu giremiyor oyuna.

Kardeşim başlıkta yazıyo 6 saat sıra diye bekledigim halde giremiyorum şimdi dc pre aldım giriyoda ama dc aldık yanlışlıkla dc olduk kırdırmaya neden giremiyoruz mantıgı ne niye giremiyoruz sıra geldiginde neden diskonet veriyor karekter yerinde

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tas_LethNdQX View Post
    Kardeşim başlıkta yazıyo 6 saat sıra diye bekledigim halde giremiyorum şimdi dc pre aldım giriyoda ama dc aldık yanlışlıkla dc olduk kırdırmaya neden giremiyoruz mantıgı ne niye giremiyoruz sıra geldiginde neden diskonet veriyor karekter yerinde
    Karakter ekranında dc olmanın bir kaç nedeni var. Genelde modem bağlantının uzun süre sıfırlanmamasından kaynaklanıyor. Aşağıdaki önerilerimi uygulamalısın.

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Senior Member 4ESW3T's Avatar
    Nickname
    ESW3T
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Realistic
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Karakter ekranında dc olmanın bir kaç nedeni var. Genelde modem bağlantının uzun süre sıfırlanmamasından kaynaklanıyor. Aşağıdaki önerilerimi uygulamalısın.

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Başkan otomatik cevaplar atmayı bırakın artık adamın dediğini anlamaya çalışın adam diyor ki ben anlatayım

6 saat sıra bekledim , karakter yeri gelince 1dk mı 2dk mı karakter seçmeyince disconnect hatası geliyor diyor adamda haklı 6 saat sıra pc başında beklenmez .

Ama oyun kusursuz sıkıntı sendedir diyorsun resmen . DC VERİYOR DC sirius3te akşamları pazarda yürürken bile DC VERİYOR herkeste ama yok sen oyun kusursuz sıkıntı bizim pclerde herşeyi silin bu dnsleri girin format atın pcye başka bişey yüklemeyin diyorsun . Bu yorumuda silersin zaten yada banlarsın çünkü oyun kusursuz . Mod sunuz kardeşim bizi savunun biraz .