Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 59
    Junior Member
    Yorum silerek bir yere varamazsınız.
    Yazdığım mesajda hiç bir hakaret bulunmuyor sadece sitem bulunuyordu.
    Sitem kaldiramayacaksanız neden forum sayfası açtınız?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kardeşim bu nedir her akşam ? İstisnasız her akşam dc mi olunur ? İyi de oyuna giremiyoruz ki akşam saatlerinde dc olduğumuzda. E neye yaradı aldığım premium ? Zaten akşam saatlerinde oyun oynuyoruz işi gücü var insanların, işten çıkıp gelip 2 3 saat pk atmak için ödüyorlar o premium valkry tattoo paralarını. En azından ben ve benim gibi insanlar bu yüzden ödüyor bu parayı. BAKIN KALIN KALIN VE BÜYÜK ŞEKİLDE BELİRTİYORUM "İNTERNET BAĞLANTIM GİTMİYOR, OYUNLA OLAN BAĞLANTIM GİDİYOR" Siz nasıl bir işletmesiniz ki parasını alıp hizmeti vermiyorsunuz ? Discordda ve forumda bir sürü insan konudan şikayetçi ama 1 tane yetkili çıkıp da şurada insanlara bir bilgilendirme dahi yapmıyor. Dahası moderatör gelip: "internet bağlantım GİTMİYOR, oyun bağlantım GİDİYOR" diyen kullanıcılarınıza "internet sağlayıcınızla görüşün" diyerek yüzüne karşı küfür eder gibi dalga geçiyor. İşlerinizi neden dolandırıcı usulüyle yapıyorsunuz ? Ben daha önce hiçbir legal firmada parası ödenen hizmetin yerine getirilmeyip de dalga geçildiğine rastlamadım. Siz nasıl işletmelerle iş yaptınız da bu iş ahlakını edindiniz sayın NTTGAME ?

Not: Konuda da belirttiğim gibi lütfen hiçbir moderatör dalga geçmek için oyunda sorun yok internet sağlayıcınızla görüşün demesin insanların sabrıyla oynamayın 2 gram fazladan yetkiniz var diye.

Bu sorunu yaşayan insanların internet sağlayıcısıyla bi problemi yok. Ha bilgisayarlarında mı sıkıntı var ? O zaman da suçu sizde aramamız gerekir çünkü bu bahsettiğin yüzlerce kişinin tek bir ortak noktası var o da knight online...
    Merhaba,

Yaşanan bağlantı sorunları sonrasında moderatör ya da GM ekibinin sizlere internet servis sağlayıcınızı sorması ilk etapta yapılması gereken bir işlem.
    Sizler bunu farklı algılayabilirsiniz fakat veri merkezi tarafından ekstra bir bilgi sağlanmadığı ya da bizim takip ettiğimiz veriler üzerinde sunucuların tamamı kapalı duruma geçmediği sürece sorunu ilk olarak internet servis sağlayıcısında aramaktayız.

Moderatörler ya da şirket hakkında söylemleriniz konusunda tekrar uyarı yapmak istemiyorum, lütfen bu konularda üslubunuza dikkat edin.

Moderatör ekibi gönüllü çalışan ve sizlere yardımcı olmaya çalışan kişilerdir. Hiçbirisinin sizlerle dalga geçmek gibi bir amacı bulunmuyor, bulunamaz. Bir çok internet sağlayıcısında bölgesel sorunlar sadece belirli bir kesimi etkilediği için sizlere bu soruları sormakta ve sorunun çözümü için bilgi toplamaktalar.

Yaşanan bağlantı sorunları ile ilgili ek bir tespit yapıldığı takdirde gerekli bilgilendirme tarafımızdan yapılacaktır.

Bilginize,
    Last edited by Khenarth; 02-20-2020 at 09:56 AM.

Junior Member
    Akşam 8 den sonra Altarda sürekli lag yaşıyorum

Member Oni38's Avatar
    Nickname
    JRAVENNN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konuya bende dahil olmak istedim. Bu konuda yaşanan sıkıntı belli herkes dc yiyor ve özellikle yeni serverlarda. Ayrıca belirtmeliyimki sirus 3 sw si bu konuda çok sıkıntılı. Sirus-Altar-Vega sw lerine ekstra iyileştirme talep ediyorum.

Junior Member
    İlk defa bir konuya yazıyorum bu konuyu yoksa ben açacaktım.2 gündür gold preliyim ve bundan önceki ay dc premium vardı bir kere bile oyunda iken dc yemedim internetim de de bir problem yok. Hemde aynı saatte gece 22:13/ 22:15 arası bu tesadüf mü? Ben artık bir şey arıyorum arkasında.

Junior Member
    premiuma göre oyundan atıyor olabilir . 2 gün arka arkaya aynı saatlerde dc oldum. birinde jr ye yetişemedim.

Junior Member
    Ayni sorun herkesde var sanirim, rica etsek rahatça oynasak şu oyunu olurmu?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Rosetta 7/24 sıra sayarken aynı problemi yaşıyordum, çok dile getirdim özellikle akşam en yoğun saatlerde ve JR'ye yakın zamanlarda DC oluyordu. PC'm de, modem arayüzünden de arayıp ISS'den de kontrol ediyordum, bir kesinti veya ping yoktu. Yeni sunucular açılıp Rosetta rahatladıktan sonra bu problem geçti. O zaman kabul edilmemişti, sonralarda da çok tınlanmadı. Ancak bu sunucu yoğunluğuyla ilgili bir şey gibi gözüküyor.

Bunun kabul edileceğini de, herhangi bir çözüme ulaşılacağını da sanmıyorum, ya sorumluluk başkalarına atılır ya da problemlerini dile getirilenlere çeşitli platformlarda tehdit edilir, yaptırım uygulanır.
    Last edited by FFferik16; 02-20-2020 at 01:17 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Yaşanan bağlantı sorunları sonrasında moderatör ya da GM ekibinin sizlere internet servis sağlayıcınızı sorması ilk etapta yapılması gereken bir işlem.
    Sizler bunu farklı algılayabilirsiniz fakat veri merkezi tarafından ekstra bir bilgi sağlanmadığı ya da bizim takip ettiğimiz veriler üzerinde sunucuların tamamı kapalı duruma geçmediği sürece sorunu ilk olarak internet servis sağlayıcısında aramaktayız.

Moderatörler ya da şirket hakkında söylemleriniz konusunda tekrar uyarı yapmak istemiyorum, lütfen bu konularda üslubunuza dikkat edin.

Moderatör ekibi gönüllü çalışan ve sizlere yardımcı olmaya çalışan kişilerdir. Hiçbirisinin sizlerle dalga geçmek gibi bir amacı bulunmuyor, bulunamaz. Bir çok internet sağlayıcısında bölgesel sorunlar sadece belirli bir kesimi etkilediği için sizlere bu soruları sormakta ve sorunun çözümü için bilgi toplamaktalar.

Yaşanan bağlantı sorunları ile ilgili ek bir tespit yapıldığı takdirde gerekli bilgilendirme tarafımızdan yapılacaktır.

Bilginize,
    Hocam hala tespit edildiğinde diyorsunuz. Oyunda her akşam belli ve büyük kesimlerde dc ve uzun süreli lag problemleri yaşanıyor. Burada bir gün ttnet kullanıcıları dc oldukları için isyan ediyorlar diğer gün süperonline diğer gün mobil veri kullanıcıları isyan ediyor. Tespit edilmesi için illa ki sizin sunucularınızın tamamen çevrimdışı olması mı gerekiyor ?
    Last edited by Hmps; 02-20-2020 at 03:45 PM.

Junior Member
    Arkadaşlar bende 2 aydır bu sorunu yaşıyorum.Modemimi değiştirdim kablolar oksitlendi herhalde diye kabloları değiştirdim.5 Tane cihazım var bi kısmı dc oluyor bi kısmı olmuyor.Defalarca internet sağlayıcısıyla konuştum ping bile yok diyorlar.Yaklaşık 2 ayı geçik süredir böyle bir sıkıntı var.Lütfen o zamandan beri atılan pachtlere yönelik inceleme başlatılsın.Şu son zamanlarda tavan yapmış durumda.